Wpadki facetów: jakich błędów się wystrzegać?

Każdemu może się trafić słabszy dzień, ale fakt faktem, że niektórym takie słabsze dni zdarzają się częściej niż innym. Oto lista pytań, które udowodnią wszystkim, że niepełnosprawna umysłowo owca bije Cię na głowę poziomem IQ i wyczuciem.

Wpadki i gafy shutterstock.com
fot. shutterstock.com

1. "Kto gra", albo inaczej: "Którzy to nasi"?

Usiądź, chłopie, usiądź i pracuj nad sobą. To jest futbol, nie koncert, a my jesteśmy w pubie, nie w filharmonii. Jesteś na równi pochyłej i zmierzasz do nieuchronnego upadku oraz kończącego Cię pytania: "Co to właściwie jest ten spalony?". Siedź i się nie odzywaj.

2. Dobrze Ci było?

W zasadzie to z grzeczności pytasz, bo przecież i tak wiesz, że jesteś niezły w te klocki, ale jeszcze jeden głos w zwycięskim referendum nie zaszkodzi, prawda? A może sobie jeszcze karby będziesz stawiał tam, gdzie wiesz?

3. Mamusia sprząta czy odlatuje?

Z dowcipami nie jest tak jak z piosenkami, które człowiek lubi tym bardziej, im częściej je słyszał. Jest zupełnie odwrotnie. Zdziwiony? A dowcipy ryzykowne wymagają szczególnej ostrożności, wyczucia czasu i okoliczności oraz talentu do rzucania takowych. Przypomnij sobie "Cztery wesela i pogrzeb" oraz mowy świadków na ślubach i znajdź 10 różnic między nimi.

4. Dlaczego Rocco Siffredi ma większego?

To odwieczne, egzystencjalne pytanie powinno przyjść Ci do głowy ostatni raz w wieku lat 15. Jeżeli nadal Ci przychodzi, wciąż szukasz odpowiedzi i nosisz w sobie zdrową zawiść, to musisz: a) zmienić dziewczynę, b) zacząć go mierzyć od spodu, najlepiej od samej prostaty, c) zmienić psychiatrę. Teoria niesprawiedliwego rozdziału dóbr - bo Rocco ma po prostu większą wartość dodaną niż inni - wtrąci Cię w objęcia lewicy i skończysz, rozdając jabłka pod fabryką.

STRONA 1 z 2
REKLAMA