[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.6

Wpadki facetów: jakich błędów się wystrzegać?

Każdemu może się trafić słabszy dzień, ale fakt faktem, że niektórym takie słabsze dni zdarzają się częściej niż innym. Oto lista pytań, które udowodnią wszystkim, że niepełnosprawna umysłowo owca bije Cię na głowę poziomem IQ i wyczuciem.

Wpadki i gafy fot. shutterstock.com
1. "Kto gra", albo inaczej: "Którzy to nasi"?

Usiądź, chłopie, usiądź i pracuj nad sobą. To jest futbol, nie koncert, a my jesteśmy w pubie, nie w filharmonii. Jesteś na równi pochyłej i zmierzasz do nieuchronnego upadku oraz kończącego Cię pytania: "Co to właściwie jest ten spalony?". Siedź i się nie odzywaj.

2. Dobrze Ci było?

W zasadzie to z grzeczności pytasz, bo przecież i tak wiesz, że jesteś niezły w te klocki, ale jeszcze jeden głos w zwycięskim referendum nie zaszkodzi, prawda? A może sobie jeszcze karby będziesz stawiał tam, gdzie wiesz?

3. Mamusia sprząta czy odlatuje?

Z dowcipami nie jest tak jak z piosenkami, które człowiek lubi tym bardziej, im częściej je słyszał. Jest zupełnie odwrotnie. Zdziwiony? A dowcipy ryzykowne wymagają szczególnej ostrożności, wyczucia czasu i okoliczności oraz talentu do rzucania takowych. Przypomnij sobie "Cztery wesela i pogrzeb" oraz mowy świadków na ślubach i znajdź 10 różnic między nimi.

4. Dlaczego Rocco Siffredi ma większego?

To odwieczne, egzystencjalne pytanie powinno przyjść Ci do głowy ostatni raz w wieku lat 15. Jeżeli nadal Ci przychodzi, wciąż szukasz odpowiedzi i nosisz w sobie zdrową zawiść, to musisz: a) zmienić dziewczynę, b) zacząć go mierzyć od spodu, najlepiej od samej prostaty, c) zmienić psychiatrę. Teoria niesprawiedliwego rozdziału dóbr - bo Rocco ma po prostu większą wartość dodaną niż inni - wtrąci Cię w objęcia lewicy i skończysz, rozdając jabłka pod fabryką.

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij