[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

Czy jesteś facetem z charakterem?

Jakich mężczyzn szuka większość kobiet? Wcale nie sympatycznych, łagodnych i uczuciowych, tylko silnych, odważnych i pewnych siebie. Sprawdź, czy właśnie takim facetem jesteś, a jeśli okaże się, że nie jesteś - zobacz, jak takim twardzielem się stać.

Męski świat jest już znudzony nijakim, metroseksualnym modelem faceta. Znowu zatęskniliśmy za prawdziwym twardzielem, czego dowodem jest wysyp filmów z twardzielami w roli głównej.
Wierność swoim zasadom, odwaga, niezłomność, siła charakteru sprawiają, że masz poczucie, że to Ty jesteś panem własnego losu, a nie odwrotnie. Czasy się zmieniają, kobiety zdradzają, przyjaciele odchodzą, a zasady są wieczne.

Facet musi mieć jaja, mówcie sobie, co chcecie. Być może zwiodły nas wypowiedzi kobiet, które chciałyby widzieć w partnerze coś w rodzaju koleżanki, z którą można naprawdę szczerze pogadać. Żeby był łagodny, uczuciowy, umiał dobrać krawat do koszuli i bawił się z dziećmi. Nie ma w tym nic złego, poza tym, że to pic na wodę.

Tak naprawdę, to one tęsknią za facetem z charakterem, za kimś, na kim można się oprzeć, o kim wiadomo, że nie stchórzy w trudnej chwili. Nie chodzi o to, żeby być Supermanem czy Clintem Eastwoodem, jasne, że to tylko symbole. Kobiety potrzebują po prostu prawdziwego mężczyzny, a my powinniśmy go w sobie odnaleźć.

Pomożemy Ci to zrobić. Odpowiedz na poniższe pytania, licząc 1 pkt. za każdą odpowiedź A, później uważnie przeczytaj komentarze do pytań i sprawdź, ile jest w Tobie z twardziela.

REKLAMA

1. Którym byłeś z kolei dzieckiem w rodzinie?

A. Pierwszym.

B. Środkowym.

C. Najmłodszym lub jedynakiem.

Komentarz: Jak twierdzi Michael Grose, autor książki "Why First borns Rule the World and Last-borns Want to Change It" ("Dlaczego pierworodni rządzą światem, a najmłodsi chcą go zmieniać"), dzieci, które przyszły na świat pierwsze w rodzinie, są zwykle ambitne, odpowiedzialne i przebojowe. Badania przebiegu kariery dowodzą, że osoby, które urodziły się pierwsze, zajmują 43% kierowniczych stanowisk. Tylko 23% szefów to najmłodsi w rodzinie. Pierworodni zdobywają też najwięcej głównych ról w filmach. Przykładem są Clint Eastwood, Sean Connery czy Bruce Willis.


2. Twoje ulubione rozrywki w dzieciństwie i młodości to:

A. Sport.

B. Gry komputerowe.

C. Jakie tam rozrywki, głównie się uczyłem i chodziłem na zajęcia dodatkowe.

Komentarz: Wielu psychologów twierdzi, że wyczynowe uprawianie sportu w młodości jest czynnikiem, który w ogromnym stopniu pozwala przewidzieć, czy kandydat nadaje się na stanowisko menedżerskie. Sport wyrabia charakter, uczy twardości, radzenia sobie z przeciwnościami, poprawia zdolność szybkiej oceny sytuacji i podejmowania właściwych decyzji, a także zwiększa zaufanie do swoich możliwości i pewność siebie. Czyli z lebiegi zrobi twardziela.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij