[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Creed II, czyli Michael B. Jordan w kolejnej części kinowego hitu [Wideo]

Bohater lipcowego numeru MH wraca na ring! Michael B. Jordan - a właściwie Adonis Creed - znów jest w niesamowitej formie i już niebawem zmierzy się z przeciwnikiem, którego nie spodziewali się nawet najwięksi fani serii o Rockim.  

Creed II fot. Materiały prasowe
Michael B. Jordan ma w tym roku naprawdę sporo roboty, ale ze wszystkich obowiązków wywiązuje się doskonale. Za rolę w "Czarnej Panterze" zgarnął oklaski widzów i sporo uznania krytyków filmowych. Do tego pojawił się na okładce MH, a już po wakacjach zaprosi nas przed wielki ekran w imieniu Adonisa Creeda. Co słychać u tego drugiego? Wszystko wskazuje na to, że stanie przed niezwykłą szansą pomszczenia ojca, Apolla. ("Rocky IV" i wszystko jasne, jeśli nie kojarzysz - nadrabiaj nawet kosztem meczu Mistrzostw Świata).

Kolejnym przeciwnikiem młodego pięściarza będzie bowiem Viktor Drago - niezwykle groźna latorośl Ivana Drago, czyli rosyjskiej maszyny do zabijania, w walce z którą stracił życie wspomniany Apollo Creed. Nietrudno zgadnąć, że ten pojedynek w ringu nie będzie zwyczajnym wydarzeniem sportowym. 

Po dwóch napakowanych testosteronem minutach zwiastunu można z całą pewnością powiedzieć jedno: będzie się działo. Stallone raz jeszcze powraca jako kultowy Rocky Balboa, ikona boksu i trener tytułowego Creeda. Powraca w produkcji, w której pojedynek na pięści jest jedynie fragmentem wspaniale skomponowanej historii. Mrocznej i brutalnej opowieści o niespełnionych ambicjach i zemście. 

Creed kontra Drago, po raz drugi w historii, już 21 listopada w kinach.

Więcej o treningu Michaela B. Jordana do roli Creeda przeczytasz w najnowszym, piłkarskim wydaniu MH.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij