REKLAMA

Creed II, czyli Michael B. Jordan w kolejnej części kinowego hitu [Wideo]

Bohater lipcowego numeru MH wraca na ring! Michael B. Jordan - a właściwie Adonis Creed - znów jest w niesamowitej formie i już niebawem zmierzy się z przeciwnikiem, którego nie spodziewali się nawet najwięksi fani serii o Rockim.  

Creed II fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Michael B. Jordan ma w tym roku naprawdę sporo roboty, ale ze wszystkich obowiązków wywiązuje się doskonale. Za rolę w "Czarnej Panterze" zgarnął oklaski widzów i sporo uznania krytyków filmowych. Do tego pojawił się na okładce MH, a już po wakacjach zaprosi nas przed wielki ekran w imieniu Adonisa Creeda. Co słychać u tego drugiego? Wszystko wskazuje na to, że stanie przed niezwykłą szansą pomszczenia ojca, Apolla. ("Rocky IV" i wszystko jasne, jeśli nie kojarzysz - nadrabiaj nawet kosztem meczu Mistrzostw Świata).

Kolejnym przeciwnikiem młodego pięściarza będzie bowiem Viktor Drago - niezwykle groźna latorośl Ivana Drago, czyli rosyjskiej maszyny do zabijania, w walce z którą stracił życie wspomniany Apollo Creed. Nietrudno zgadnąć, że ten pojedynek w ringu nie będzie zwyczajnym wydarzeniem sportowym. 

Po dwóch napakowanych testosteronem minutach zwiastunu można z całą pewnością powiedzieć jedno: będzie się działo. Stallone raz jeszcze powraca jako kultowy Rocky Balboa, ikona boksu i trener tytułowego Creeda. Powraca w produkcji, w której pojedynek na pięści jest jedynie fragmentem wspaniale skomponowanej historii. Mrocznej i brutalnej opowieści o niespełnionych ambicjach i zemście. 

Creed kontra Drago, po raz drugi w historii, już 21 listopada w kinach.

Więcej o treningu Michaela B. Jordana do roli Creeda przeczytasz w najnowszym, piłkarskim wydaniu MH.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA