REKLAMA

Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana!

  • Chris Hemsworth zagra główną rolę w biograficznym filmie o Hulku Hoganie.
  • Obraz wyreżyseruje Todda Philips, a scenariusz napisze Scott Srebrna.
  • Fabuła skupi się na początkach kariery zapaśnika i rozwoju wrestlingu. 
Hulk Hogan
Chris Hemsworth ma ostatnio ręce pełne roboty. Nie dość, że znów wylądował na okładce najnowszego numeru Men’s Heath (możesz przejrzeć go tutaj) to jeszcze wcieli się w rolę legendarnego już wrestlera, showmana i aktora – Hulka Hogana – w ekranizacji jego biografii. Taką informację podał The Hollywood Reporter. Film o życiu słynnego zapaśnika zostanie wyreżyserowany przez Todda Philipsa. Za scenariusz odpowie Scott Srebrna. Ten sam duet współpracuje przy produkcji planowanego na ten rok „The Joker” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

Hulk Hogan - ikona wrestlingu

Przypomnijmy, że Terry Gene Bollea, bo tak naprawdę nazywa się wrestler występujący pod pseudonimem Hulk Hogan, przeżywał szczyt popularności w latach 80. XX wieku. Hulkomania, która zapanowała wówczas w Stanach Zjednoczonych znacząco przyczyniła się do popularyzacji Wrestlingu. Sami nie jesteśmy pewni, czy dobrze się stało, ale wówczas prawie każdy przeciętny John Smith wiedział, kto jest najlepszy w okładaniu się krzesełkami na ringu. Zresztą nie tylko przeciętny John. Swego czasu w radosnym show udział wziął nawet... Donald Trump. Aktualny prezydent największego światowego mocarstwa ma już na koncie występy w kilku galach, ale nic nie przebije  23. gali WrestleMania, na której przyszły posiadacz atomowych guzików ogolił głowę szefowi federacji WWE. Za te i podobne akcje zasłużył sobie zresztą na miejsce w hali sław organizacji. 

REKLAMA

PRZECZYTAJ TEŻ: Chris Hemsworth - droga do sylwetki Thora

Wróćmy jednak do Hulka. Najnowsza historia zapaśnika i 12-krotnego mistrza federacji World Wrestling Entertainment (wcześniej World Wrestling Federation) nie obfituje jednak w zwycięstwa na ringu. W ostatnich latach wielkolud o charakterystycznych bokobrodach i chuście na głowie zamieszany był w skandal seksualny i został oskarżany o rasizm. Tego jednak w filmie nie zobaczymy. Fabuła ma skupiać się na Hulkomanii i początkach kariery Hogana. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery.

Czy Chris Hemsworth sprawdzi się w tej roli?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA