Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana!

  • Chris Hemsworth zagra główną rolę w biograficznym filmie o Hulku Hoganie.
  • Obraz wyreżyseruje Todda Philips, a scenariusz napisze Scott Srebrna.
  • Fabuła skupi się na początkach kariery zapaśnika i rozwoju wrestlingu. 
Hulk Hogan shutterstock.com

Chris Hemsworth ma ostatnio ręce pełne roboty. Nie dość, że znów wylądował na okładce najnowszego numeru Men’s Heath (możesz przejrzeć go tutaj) to jeszcze wcieli się w rolę legendarnego już wrestlera, showmana i aktora – Hulka Hogana – w ekranizacji jego biografii. Taką informację podał The Hollywood Reporter. Film o życiu słynnego zapaśnika zostanie wyreżyserowany przez Todda Philipsa. Za scenariusz odpowie Scott Srebrna. Ten sam duet współpracuje przy produkcji planowanego na ten rok „The Joker” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

REKLAMA

Hulk Hogan - ikona wrestlingu

Przypomnijmy, że Terry Gene Bollea, bo tak naprawdę nazywa się wrestler występujący pod pseudonimem Hulk Hogan, przeżywał szczyt popularności w latach 80. XX wieku. Hulkomania, która zapanowała wówczas w Stanach Zjednoczonych znacząco przyczyniła się do popularyzacji Wrestlingu. Sami nie jesteśmy pewni, czy dobrze się stało, ale wówczas prawie każdy przeciętny John Smith wiedział, kto jest najlepszy w okładaniu się krzesełkami na ringu. Zresztą nie tylko przeciętny John. Swego czasu w radosnym show udział wziął nawet... Donald Trump. Aktualny prezydent największego światowego mocarstwa ma już na koncie występy w kilku galach, ale nic nie przebije  23. gali WrestleMania, na której przyszły posiadacz atomowych guzików ogolił głowę szefowi federacji WWE. Za te i podobne akcje zasłużył sobie zresztą na miejsce w hali sław organizacji. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Chris Hemsworth - droga do sylwetki Thora

Wróćmy jednak do Hulka. Najnowsza historia zapaśnika i 12-krotnego mistrza federacji World Wrestling Entertainment (wcześniej World Wrestling Federation) nie obfituje jednak w zwycięstwa na ringu. W ostatnich latach wielkolud o charakterystycznych bokobrodach i chuście na głowie zamieszany był w skandal seksualny i został oskarżany o rasizm. Tego jednak w filmie nie zobaczymy. Fabuła ma skupiać się na Hulkomanii i początkach kariery Hogana. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery.

Czy Chris Hemsworth sprawdzi się w tej roli?

REKLAMA