[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Chris Hemsworth: tak trenuje gwiazda grudniowego numeru Men's Health [Wideo]

Zajrzeliśmy na Instagram Chrisa Hemswortha, aby zobaczyć, jak w treningowym ogniu wykuwa się boska sylwetka Thora. 

Chris Hemsworth
Pamiętacie pierwszą część "Thora"? My tak, bo właśnie wtedy Chris wylądował na okładce MH po raz pierwszy. Zapalony australijski surfer (no niemożliwe...) zmienił deskę na sztangę i żeliwne kettle, aby w kilka miesięcy wypracować jedną z najbardziej atletycznych sylwetek w historii hollywoodzkich produkcji.

"Thor" rozwalił wszystkie ówczesne kinowe rekordy. Mimo to Hemsworth nie mógł wiedzieć, że w przeciągu kilku lat będzie wkładał kostium Asgardczyka jeszcze kilka razy na potrzeby kolejnych części oraz franczyzy "Avengers". Czy narzeka na bycie kojarzonym z wyłącznie jedną rolą? Jak sobie radzi z przygotowaniami do filmu? No i wreszcie: jak trenuje?

REKLAMA

Cały trening Chrisa do najnowszego "Thor: Ragnarok" znajdziecie w już dostępnym w kioskach i na e.mpp.pl, grudniowym numerze Men's Health. Do tego, jak zawsze, obszerna relacja ze spotkania z ucieleśnieniem nordyckiego boga. Poniżej serwujemy Wam migawkę z jego treningu. Jest mocno i intensywnie. Całkiem słusznie, bo właśnie tak powinien wyglądać trening, gdy chce się pokonać samego Hulka.

 

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij