Chris Hemsworth: tak trenuje gwiazda grudniowego numeru Men's Health [Wideo]

Zajrzeliśmy na Instagram Chrisa Hemswortha, aby zobaczyć, jak w treningowym ogniu wykuwa się boska sylwetka Thora. 

Chris Hemsworth fot. Patrik Giardino

Pamiętacie pierwszą część "Thora"? My tak, bo właśnie wtedy Chris wylądował na okładce MH po raz pierwszy. Zapalony australijski surfer (no niemożliwe...) zmienił deskę na sztangę i żeliwne kettle, aby w kilka miesięcy wypracować jedną z najbardziej atletycznych sylwetek w historii hollywoodzkich produkcji.

"Thor" rozwalił wszystkie ówczesne kinowe rekordy. Mimo to Hemsworth nie mógł wiedzieć, że w przeciągu kilku lat będzie wkładał kostium Asgardczyka jeszcze kilka razy na potrzeby kolejnych części oraz franczyzy "Avengers". Czy narzeka na bycie kojarzonym z wyłącznie jedną rolą? Jak sobie radzi z przygotowaniami do filmu? No i wreszcie: jak trenuje?

Cały trening Chrisa do najnowszego "Thor: Ragnarok" znajdziecie w już dostępnym w kioskach i na e.mpp.pl, grudniowym numerze Men's Health. Do tego, jak zawsze, obszerna relacja ze spotkania z ucieleśnieniem nordyckiego boga. Poniżej serwujemy Wam migawkę z jego treningu. Jest mocno i intensywnie. Całkiem słusznie, bo właśnie tak powinien wyglądać trening, gdy chce się pokonać samego Hulka.

 

 

REKLAMA