[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Chris Hemsworth: superbohater i fajny gość

Chris Hemsworth udowadnia, że można osiągnąć globalny sukces i wypracować świetną sylwetkę, pozostając przy tym zupełnie normalnym. Weź z niego przykład i sięgnij po swoje.

Chris Hemsworth Elsa Pataky Debby Wong / Shutterstock.com
Superbohater powinien być mocny, sprawny i bez skazy. Dokładnie tak jak Hemsworth, który w dodatku jest jeszcze uprzejmy i skromny. Aż korci, żeby znaleźć jakąś plamę w jego życiorysie.

"Zetknąłem się z pokusą potrafiącą sprowadzić człowieka na złą drogę, gdy pracowałem w Australii nad swoim pierwszym serialem, »Zatoką serc« – przyznaje aktor. – Wtedy nie było jeszcze telefonów z aparatami. Zresztą, nie mówię o niczym skandalicznym, ale teraz jestem zdecydowanie bardziej ostrożny".

Co nim tak zawładnęło? Nie chce zdradzić. Chwilę później kończy się sesja dla Men’s Health, aparaty wracają do pokrowców, a on – korzystając z okazji – szybko zmienia temat.

"Strasznie dzisiaj gorąco. Zdecydowanie zbyt gorąco na zdjęcia, ale na wypad na plażę? To już coś zupełnie innego" – mówi i zaczynają mu się świecić oczy.

Fala nadziei

Nic dziwnego, że Chrisa ciągnie nad ocean. Urodził się w Melbourne 11 sierpnia 1983 roku jako drugi syn nauczycielki angielskiego i pracownika socjalnego.

Dorastając ze swoim starszym bratem Luke’em i młodszym Liamem, mógł doświadczyć zarówno życia w mieście, jak i poza nim, bo rodzice kilka razy wyprowadzali się z drugiej co do wielkości aglomeracji Australii.

Cała trójka ostatecznie wybrała aktorstwo. Liam znany jest z "Igrzysk śmierci", a w najbliższym czasie będziesz mógł go oglądać w "Dniu Niepodległości: Odrodzenie". Luke występuje przede wszystkim w australijskich serialach.

To on jako pierwszy pojawił się w "Zatoce serc", którą zresztą kręci się do dziś (od 1988!). Jednak to Chris grał w niej najdłużej, bo aż 3,5 roku, nim postanowił spróbować swoich sił w Los Angeles.

"Jeszcze pracując w serialu, myślałem o tym, żeby przenieść się do Hollywood. Filmy, na których się wychowałem, pochodziły właśnie stąd. Tu wszystko się dzieje, tu jest centrum tego przemysłu – tłumaczy. – Dlatego odłożyłem pieniądze na kilka miesięcy i przyjechałem. Na szczęście szybko dostałem robotę".

REKLAMA

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij