REKLAMA

Bron Olenkowicz, mistrz CrossFitu, na okładce październikowego Men's Health

Czy na Was jesień też działa ożywczo? Po fali rozleniwiających upałów, wakacyjnych wojaży i zasłużonego wypoczynku czas wziąć się ostro do roboty. W październikowym numerze macie okazję bliżej poznać faceta, który olbrzymią pracę przekuł w jeszcze większy sukces na CrossFit Games. Dlatego Wy też nie próżnujcie i zmotywujcie się do osiągania własnych celów. My Wam w tym lekko pomożemy.

Bronek Olenkiewicz na okładce Men's Health Fot na okladce: Kamil Majdański/MPP
Wiedza o szkodliwości palenia papierosów jest wiedzą powszechną i na każdej paczce możemy przeczytać, co ono powoduje. Mimo to ilość palących drastycznie się nie obniża. Może dlatego, że minister przesadził z liczbą nieszczęść związanych z paleniem (a wystarczyło obstawić tylko impotencję, nie?), a może dlatego, że każdy zna jakiegoś zażywnego staruszka, który pali całe życie i nic mu nie jest. Przynajmniej na razie. 

REKLAMA

Nie stajemy w obronie fajek, ale wydaje się, że jedyną 100-procentową konsekwencją, którą palenie powoduje, jest... palenie, bo draństwo uzależnia jak cholera.

I tu jesteśmy w domu, bo skoro o uzależnieniach, to chcielibyśmy o CrossFicie, przy którym wymiękają wszystkie nałogi świata. Raz, drugi dostaniesz w d... w crossfitowym boxie i już po Tobie – wciąga jak rzut młotem, i tylko tak będziesz chciał trenować.

CrossFit jest zresztą jednym z bohaterów tego numeru MH, bo po wakacyjnym rozwłóczeniu trzeba było przygotować coś hardcorowego, jak na twardzieli przystało. I tak, przeczytajcie koniecznie „Trening objawiony” – o największym fitnessowym trendzie w historii, czyli o CrossFicie właśnie, na stronie 38 artykuł z Bronkiem Olenkowiczem w głównej roli, bo to on będzie rozdawał karty (i już rozdaje) w światowym CrossFicie, a jakby było wam mało hardcoru, to na s. 76 macie artykuł o męskich cyckach, które niekoniecznie są do podziwiania.

Na końcu numeru miękkie lądowanie w postaci dodatku Styl, przygotowanego przez nasze redakcyjne koleżanki. Bo twardziele twardzielami, ale to ciągle dziewczyny wiedzą lepiej, co jest na ciuchowym topie. Fajnego.

Nowy numer możecie przejrzeć tutaj.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA