Bron Olenkowicz, mistrz CrossFitu, na okładce październikowego Men's Health

Czy na Was jesień też działa ożywczo? Po fali rozleniwiających upałów, wakacyjnych wojaży i zasłużonego wypoczynku czas wziąć się ostro do roboty. W październikowym numerze macie okazję bliżej poznać faceta, który olbrzymią pracę przekuł w jeszcze większy sukces na CrossFit Games. Dlatego Wy też nie próżnujcie i zmotywujcie się do osiągania własnych celów. My Wam w tym lekko pomożemy.

Bronek Olenkiewicz na okładce Men's Health Fot na okladce: Kamil Majdański/MPP

Wiedza o szkodliwości palenia papierosów jest wiedzą powszechną i na każdej paczce możemy przeczytać, co ono powoduje. Mimo to ilość palących drastycznie się nie obniża. Może dlatego, że minister przesadził z liczbą nieszczęść związanych z paleniem (a wystarczyło obstawić tylko impotencję, nie?), a może dlatego, że każdy zna jakiegoś zażywnego staruszka, który pali całe życie i nic mu nie jest. Przynajmniej na razie. 

Nie stajemy w obronie fajek, ale wydaje się, że jedyną 100-procentową konsekwencją, którą palenie powoduje, jest... palenie, bo draństwo uzależnia jak cholera.

I tu jesteśmy w domu, bo skoro o uzależnieniach, to chcielibyśmy o CrossFicie, przy którym wymiękają wszystkie nałogi świata. Raz, drugi dostaniesz w d... w crossfitowym boxie i już po Tobie – wciąga jak rzut młotem, i tylko tak będziesz chciał trenować.

CrossFit jest zresztą jednym z bohaterów tego numeru MH, bo po wakacyjnym rozwłóczeniu trzeba było przygotować coś hardcorowego, jak na twardzieli przystało. I tak, przeczytajcie koniecznie „Trening objawiony” – o największym fitnessowym trendzie w historii, czyli o CrossFicie właśnie, na stronie 38 artykuł z Bronkiem Olenkowiczem w głównej roli, bo to on będzie rozdawał karty (i już rozdaje) w światowym CrossFicie, a jakby było wam mało hardcoru, to na s. 76 macie artykuł o męskich cyckach, które niekoniecznie są do podziwiania.

Na końcu numeru miękkie lądowanie w postaci dodatku Styl, przygotowanego przez nasze redakcyjne koleżanki. Bo twardziele twardzielami, ale to ciągle dziewczyny wiedzą lepiej, co jest na ciuchowym topie. Fajnego.

Nowy numer możecie przejrzeć tutaj.

Zobacz również:
REKLAMA