[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Bogata historia erotyczna partnerki - radzi barman Józek

Barman Józek doradzi w nawet najtrudniejszej sytuacji. Tym razem rozpatruje sprawę bardzo bogatego życia erotycznego aktualnej partnerki. 

Barman Józek Barmana Józka zdążyliście już poznać. Chłop ma łeb na karku.
Dowiedziałem się, że moja narzeczona miała wcześniej b a r d z o bogate życie erotyczne. Doniosły mi oczywiście uprzejme koleżanki, ale niestety koledzy też to potwierdzają. Nie mogę przestać o tym myśleć.  

Barman radzi

Hola, hola, czy to ja nie Ciebie widywałem tu przez ostatnie lata i prawie za każdym razem z inną panią przy boku? Spróbuj popatrzeć na to z drugiej strony.Byłbyś zapewne zdziwiony, gdyby to ona miała pretensje o Twoje bujne życie kawalerskie i 123 dziewczyny, z którymi wcześniej spałeś. Nie pamiętasz, nie wypominając, nawet imion niektórych z nich.

REKLAMA

Powiesz, że to nie ma nic wspólnego z Twoim obecnym uczuciem do niej i z tym, co was łączy? Bardzo słusznie, ale to działa w obie strony. Faceci generalnie cierpią na pewne rozdwojenie – są zachwyceni łóżkową sprawnością swojej kochanki, ale martwią się, że nie jest ona już dziewicą, mimo że wewnętrzną sprzeczność tego dylematu widzi nawet gimnazjalista. Jeżeli do tego dochodzi jeszcze obawa, czy aby na pewno jestem lepszy niż jej ostatni kochanek, problem gotowy.

Moim zdaniem,wszystko zależy od tego, jak rozumiesz „bardzo bogate życie erotyczne”. Główna rola w pornosie „Królewna Śmieszka i siedem dobermanów”może faktycznie rodzić pewne wątpliwości, czy tak samo rozumiecie rolę zaspokajania potrzeb seksualnych w życiu (bo jak tu się człowieku zastanawiać, czy jesteś lepszy niż jej ostatni pies?!), ale spore doświadczenie w seksie, nawet mimo że partnerów było wielu,mówi tylko o tym, że ona lubi te rzeczy i wie, czym kaczuszka wodę pije.

Gdybyś słyszał, ilu moich gości narzeka na oziębłość i pruderię swoich partnerek, byłbyś raczej dumny niż zmartwiony. 

Jak sobie radzić z zazdrością? Są na to skuteczne schematy - poznaj je.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij