Bogata historia erotyczna partnerki - radzi barman Józek

Barman Józek doradzi w nawet najtrudniejszej sytuacji. Tym razem rozpatruje sprawę bardzo bogatego życia erotycznego aktualnej partnerki. 

Barman Józek shutterstock.com
Barmana Józka zdążyliście już poznać. Chłop ma łeb na karku.

Dowiedziałem się, że moja narzeczona miała wcześniej b a r d z o bogate życie erotyczne. Doniosły mi oczywiście uprzejme koleżanki, ale niestety koledzy też to potwierdzają. Nie mogę przestać o tym myśleć.  

Barman radzi

Hola, hola, czy to ja nie Ciebie widywałem tu przez ostatnie lata i prawie za każdym razem z inną panią przy boku? Spróbuj popatrzeć na to z drugiej strony.Byłbyś zapewne zdziwiony, gdyby to ona miała pretensje o Twoje bujne życie kawalerskie i 123 dziewczyny, z którymi wcześniej spałeś. Nie pamiętasz, nie wypominając, nawet imion niektórych z nich.

Powiesz, że to nie ma nic wspólnego z Twoim obecnym uczuciem do niej i z tym, co was łączy? Bardzo słusznie, ale to działa w obie strony. Faceci generalnie cierpią na pewne rozdwojenie – są zachwyceni łóżkową sprawnością swojej kochanki, ale martwią się, że nie jest ona już dziewicą, mimo że wewnętrzną sprzeczność tego dylematu widzi nawet gimnazjalista. Jeżeli do tego dochodzi jeszcze obawa, czy aby na pewno jestem lepszy niż jej ostatni kochanek, problem gotowy.

Moim zdaniem,wszystko zależy od tego, jak rozumiesz „bardzo bogate życie erotyczne”. Główna rola w pornosie „Królewna Śmieszka i siedem dobermanów”może faktycznie rodzić pewne wątpliwości, czy tak samo rozumiecie rolę zaspokajania potrzeb seksualnych w życiu (bo jak tu się człowieku zastanawiać, czy jesteś lepszy niż jej ostatni pies?!), ale spore doświadczenie w seksie, nawet mimo że partnerów było wielu,mówi tylko o tym, że ona lubi te rzeczy i wie, czym kaczuszka wodę pije.

Gdybyś słyszał, ilu moich gości narzeka na oziębłość i pruderię swoich partnerek, byłbyś raczej dumny niż zmartwiony. 

Jak sobie radzić z zazdrością? Są na to skuteczne schematy - poznaj je.

REKLAMA