[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Ankieta: Jaki jest facet MH?

Gdy spytaliśmy o to w 2010 roku, okazało się, że Czytelnik MH wyrasta ponad przeciętną pod niemal każdym względem. Co się zmieniło w ciągu tych 3 lat? Weź udział w naszym badaniu, a wkrótce poznamy odpowiedź, a Ty być może zgarniesz przy okazji nagrodę.

"Świat się zmienia, nasz kraj się zmienia, ale z badań wynika, że najbardziej zmienił się mężczyzna. Dawniej przez całe wieki faceci powielali model życia swoich ojców. Teraz to się zmieniło. Młody człowiek, powiedzmy do 35. roku życia, ma już niewiele wspólnego z pokoleniem rodziców. Ma inne pomysły na życie, inaczej myśli o karierze, na innych zasadach chce budować związek, inaczej gospodarować własnym czasem. Stworzył po prostu nową jakość".

REKLAMA

Tak napisaliśmy w Men's Health przed blisko trzema laty, u progu 2010 roku, w obszernym, 10-stronnicowym raporcie specjalnym poświęconym w całości polskiemu mężczyźnie. Czas płynie jednak nieubłaganie, świat w dzisiejszych czasach zmienia się dosłownie w oka mgnieniu i nie mamy wątpliwości, że dane, które zamieściliśmy w tym artykule zdążyły się już częściowo zdezaktualizować.

Dlatego, podobnie jak na początku 2010 roku, prosimy Cię o wzięcie udziału w wielkim badaniu pod hasłem "Jaki jest facet MH 2013". Podobnie jak trzy lata temu wykorzystamy ją do przygotowania artykułu, w którym przeanalizujemy zebrane dane, aby odpowiedzieć na pytania, kim naprawdę jest nowoczesny facet, czego wymaga od świata, jak się w nim odnajduje i co może mu dać od siebie.

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu, zarezerwuj sobie około 5 minut wolnego czasu, a potem kliknij na podany poniżej link, by otworzyć stronę z formularzem ankiety. Każdy, kto wypełni ankietę, będzie miał szansę wygrać jeden z 10 egzemplarzy wydania specjalnego Men's Health "Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi". Liczymy na szczerość i z góry dziękujemy za poświęcony czas!

Weź udział w badaniu "Jaki jest facet MH 2013" »

MH

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij