REKLAMA

6 powodów, dla których warto kupić lipcowy numer Men's Health

Lipcowemu numerowi MH patronuje oczywiście mundial. Oto mała część całego dobra, które znajdziecie w środku. 

MH 07/2018

Męskie Sprawy

 

MH 07/2018

 

Kto zna, ten wie; kto nie zna, ten powinien wiedzieć – oto książę Harry. Nie, nie ten Harry, który miał farta urodzić się w rodzinie królewskiej i jej wszystko zawdzięcza. To Harry Kane – nowy diament angielskiej piłki, który wszystko zawdzięcza sobie i talentowi.

MH Lab

 

MH 07/2018

 

Może nie zamieszkasz dzięki nim w pięknej rezydencji z jeszcze piękniejszą WAG u boku, ale gole godne stadionów świata masz szansę w nich zdobyć. Oto test trzech modeli butów klasy mundial.

Wyzwania

 

MH 07/2018

 

Masowo powtarzane banialuki o konieczności wychodzenia ze strefy komfortu potrafią doprowadzić człowieka do skrajności – żeby tak na złość tym wszystkich coachom po prostu pojechać na 2 tygodnie do Juraty i zwyczajnie uwalić się na plaży! Nie idź tą drogą. Na złość zrobisz najwyżej sobie, bo już za dwa lata nie będziesz pamiętał, co robiłeś w te wakacje. Oto lista pomysłów na niezapomniane wyprawy. Bez żadnego wychodzenia, po prostu.

Paliwo

 

MH 07/2018

 

Mistrzostwa świata w piłce nożnej bez zimnego piwa to trochę jak Instagram bez modelek opalających się na jachtach w Monako – bez sensu. Z tej prostej przyczyny zorganizowaliśmy w MH osobny turniej, w którym o tytuł tego najpyszniejszego walczą między sobą gwiazdy piwowarstwa z krajów biorących udział w mistrzostwach.

Special

 

MH 07/2018

 

Mundial. 32 dni i 64 mecze igrzysk, które bardzo wpływają na nasze codzienne życie. Ważne terminy? Przełożenie spotkania. Związek? Sekwencja zwodów i próba wyjścia spod pressingu. Zdrowie? Notoryczne symulowanie. Forma? Walkower. Tak to wygląda w przeciętnym polskim domu. Ty rozegraj te mistrzostwa na własnych zasadach i niech to będzie zdrowa rywalizacja.

Zdrowie

 

MH 07/2018

 

Nieważne, czy jesteś profesjonalnym zawodnikiem, czy po prostu lubisz haratać w gałę. Podczas meczu zawsze może się zdarzyć, że źle postawisz nogę lub ktoś Ci ją podstawi. Lądujesz na trawie, zwijając się z bólu. Co robisz?

Wydanie elektroniczne dostaniesz na: e.mpp.pl, a papierowe bezpośrednio ze strony.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA