[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

6 lekkomyślnych decyzji - Nowy Rok bez życiowych porażek

Wszystko można schrzanić, więc dlaczego by nie to, prawda? Oto kilka propozycji, jak sprawić, by nadchodzący rok – wbrew sylwestrowym toastom – był najgorszy ze wszystkich dotychczasowych. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się.  

facet w nowy rok
1. Uwierzyłeś w przepowiednie Majów

Są takie decyzje, które mężczyzna musi podjąć. W obliczu nieuchronnego końca świata przestają się liczyć głupstwa, które pochłaniają życie, prawda? Sprzedajesz wszystko, co posiadasz i ma jakąś wartość, pieniądze wpłacasz na konto Stowarzyszenia Czcicieli Zielonookiego Astafinona II i razem z sektą wyjeżdżacie w Bieszczady. Tam, żywiąc się korzonkami, medytujesz i czekasz na ostateczne dopełnienie się proroctwa. W tym samym czasie przywódca sekty też oczekuje, tyle że w hotelowym basenie na Seszelach. I nie na proroctwo, ale na drinka z parasolką.

2. Postanowiłeś zacząć wszystko od nowa

Bilans zrobiony i co się okazuje? Twoja żona była przy Tobie, gdy zapadłeś na ospę wietrzną, gdy złamałeś nogę na nartach, siedziała obok, gdy wjechałeś w jakiegoś kretyna bez kierunkowskazu, była, gdy zwalniano Cię z pracy i gdy zgubiłeś laptopa w autobusie. Wniosek może być tylko jeden – ona przynosi Ci ewidentnie pecha! Trzeba z tym skończyć.

3. Albo odwrotnie - niech zostanie po staremu

Skoro dotychczas udawało Ci się ukrywać przed żoną kochankę, a przed kochanką fakt, że wcale nie chcesz się rozwodzić, to po co to zmieniać? Jest dobrze, jak jest. Wprawdzie to nigdy się nie udaje i piekło, prędzej czy później, się rozpęta, ale jeżeli chcesz, to wierz, że jesteś wyjątkiem.

4. Zrozumiałeś, że ta praca nie jest dla Ciebie 

I to właśnie powiedziałeś szefowi. „Nie, nie mam niczego konkretnego na oku, ale tu po prostu się duszę”. Szacunek za charakter, ale za inteligencję, która pozwala przetrwać, już nieco mniejszy. Następny rok spędzisz w namiocie w towarzystwie Oburzonych.

5. Największe fortuny powstawały podczas kryzysów

Trzeba tylko zastanowić się, czego ludzie, w każdym kryzysie, będą zawsze potrzebować. Jasne – ziemniaków! Trzeba kupić kilkanaście hektarów ziemi, obsadzić, podlać, zebrać i sprzedać. Że też nikt na to nie wpadł wcześniej, a to przecież takie proste...

6. Dosyć życia w hipokryzji

Pora, by w końcu przestać żyć w obłudzie. Nie chodzi o to, by kogoś obrażać, ale by zacząć żyć w prawdzie. Dlatego ta zabawa sylwestrowa, na której wszyscy się zebraliśmy, niech stanie się nowym początkiem. Powiem, co myślę o teściach, szwagrze, żonie, kolegach, szefi e i sąsiadach. Więc tak... 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij