5 prezentów dla brata lub kolegi [do 100 zł]

Oto kolejne zestawienie ciekawych pomysłów, jak sprawić żeby na twarzy Twojego kumpla zagościł okrągły uśmiech. I przy okazji zmieścić się w okrągłej stówce.

prezenty świąteczne fot. Producenci
fot. Producenci

1. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Fanom przedstawiać nie trzeba, a tym, którzy nadal przygodę mają przed sobą - zazdrościmy szczerze i przeogromnie. Dziesiątki nagród, genialna grafika, wyjątkowa linia fabularna i niesamowita grywalność przekonają prawdopodobnie nawet dziewczynę wzdychającą regularnie co 2 godziny: "A Ty dalej zabijasz te potwory?". Zabijasz, w końcu jesteś Wiedźminem.

prezenty świąteczne fot. Producenci
fot. Producenci

2. FA Whey - białko

Ok, to Men's Health, więc dość gier. Potreningowy szejk to klasyka. A ta konkretna klasyka ma smak pysznej czekolady.

Jeśli bratu albo koledze przydałaby się raczej redukcja to czytaj: kiedy naukowcy z University of Toronto pozwolili grupie mężczyzn zjeść dowolnie dużo ze szwedzkiego stołu, okazało się, że ci, którzy 2 godziny wcześniej wypili koktajl z białkiem serwatkowym, skonsumowali posiłek "lżejszy" o 200 kcal od tych, którzy takiej przystawki nie otrzymali.

W telegraficznym skrócie: białko syci i buduje mięśnie, więc zjesz po nim mniej nadprogramowych kalorii. To znaczy, ty nie, ale Twój kumpel. Chociaż pewnie i tak się poczęstujesz.

prezenty świąteczne fot. Producenci
fot. Producenci

4. Zegarek Casio

Jasne, można kupić stylowy czasomierz za 10 tysięcy. Nikt nikomu nie zabroni wydać nawet 100 tysięcy, ponieważ mamy wolny rynek, popyt, podaż i tak dalej. Generalnie w MH uważamy, że każdy powinien robić ze swoją kasą co chce. Ale jeśli przypadkiem masz do wydania na prezent równą stówę (i ani grosza więcej) - jesteśmy skłonni nagiąć tę regułę i podpowiedzieć Ci: kup Casio. 

prezenty świąteczne fot. Producenci
fot. Producenci

5. Pasek męski Wrangler

Pasek męski "Canvas Stretch" marki Wrangler z kolekcji wiosna/lato 2016. Wykonany ze skóry naturalnej w kolorze brązowym oraz z plecionego materiału w kolorze granatowym. Klamra metalowa, srebrna, z przetarciami. Szerokość 3,5 cm. Na zakończeniu paska wytłoczone logo marki.

Zobacz również:
REKLAMA