[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

5 prezentów dla brata lub kolegi [do 100 zł]

Oto kolejne zestawienie ciekawych pomysłów, jak sprawić żeby na twarzy Twojego kumpla zagościł okrągły uśmiech. I przy okazji zmieścić się w okrągłej stówce.

prezenty świąteczne fot. Producenci
1. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Fanom przedstawiać nie trzeba, a tym, którzy nadal przygodę mają przed sobą - zazdrościmy szczerze i przeogromnie. Dziesiątki nagród, genialna grafika, wyjątkowa linia fabularna i niesamowita grywalność przekonają prawdopodobnie nawet dziewczynę wzdychającą regularnie co 2 godziny: "A Ty dalej zabijasz te potwory?". Zabijasz, w końcu jesteś Wiedźminem.

REKLAMA

prezenty świąteczne fot. Producenci
2. FA Whey - białko

Ok, to Men's Health, więc dość gier. Potreningowy szejk to klasyka. A ta konkretna klasyka ma smak pysznej czekolady.

Jeśli bratu albo koledze przydałaby się raczej redukcja to czytaj: kiedy naukowcy z University of Toronto pozwolili grupie mężczyzn zjeść dowolnie dużo ze szwedzkiego stołu, okazało się, że ci, którzy 2 godziny wcześniej wypili koktajl z białkiem serwatkowym, skonsumowali posiłek "lżejszy" o 200 kcal od tych, którzy takiej przystawki nie otrzymali.

W telegraficznym skrócie: białko syci i buduje mięśnie, więc zjesz po nim mniej nadprogramowych kalorii. To znaczy, ty nie, ale Twój kumpel. Chociaż pewnie i tak się poczęstujesz.

prezenty świąteczne fot. Producenci
4. Zegarek Casio

Jasne, można kupić stylowy czasomierz za 10 tysięcy. Nikt nikomu nie zabroni wydać nawet 100 tysięcy, ponieważ mamy wolny rynek, popyt, podaż i tak dalej. Generalnie w MH uważamy, że każdy powinien robić ze swoją kasą co chce. Ale jeśli przypadkiem masz do wydania na prezent równą stówę (i ani grosza więcej) - jesteśmy skłonni nagiąć tę regułę i podpowiedzieć Ci: kup Casio. 

prezenty świąteczne fot. Producenci
5. Pasek męski Wrangler

Pasek męski "Canvas Stretch" marki Wrangler z kolekcji wiosna/lato 2016. Wykonany ze skóry naturalnej w kolorze brązowym oraz z plecionego materiału w kolorze granatowym. Klamra metalowa, srebrna, z przetarciami. Szerokość 3,5 cm. Na zakończeniu paska wytłoczone logo marki.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij