5 powodów, dla których musisz mieć nowy numer Men's Health!

W zasadzie już hasła "Creed 2" i "Punisher" powinny Was do tego przekonać, ale nawet jeśli nie żyjecie ze światem filmów i seriali za Pan brat, w lutowym MH znajdziecie arcyciekawą rozprawę o ayahuasce, niecodzienną wizję spędzenia tegorocznych walentynek czy treningowy materiał o tym, że czasem warto zwolnić. To wszystko podlane sosem z badań, newsów i naukowych publikacji. 

Gwiazda MH

 

REKLAMA

nowy numer Men's Health

Serialowy Punisher jest surowy, brutalny i bezwzględny. W skrócie: ma naprawdę niewiele wspólnego z Jonem Bernthalem. Ten drugi porozmawiał z MH o męskich zasadach i życiu w świecie, który coraz częściej o nich zapomina.

Fitness

 

REKLAMA

nowy numer Men's Health

Siła to masa razy przyspieszenie. Jednak nie w treningu. Tutaj niższe tempo oznacza, że siła rośnie.

 

Reportaż

 

REKLAMA

nowy numer Men's Health

Ivan drago, dumny wojownik i sowiecka maszyna do zabijania, powrócił. Oto zła wiadomość dla wszystkich, którzy ponad trzy dekady temu zwątpili w siłę jego mięśni i charakteru: nie jest sam. Oto opowieść o męskich zasadach, wytrwałości w dążeniu do celu i budowaniu niezniszczalnego ciała.

Zdrowie

 

REKLAMA

nowy numer Men's Health

Sięgają po niego młodzi milionerzy z Doliny Krzemowej, gwiazdy telewizji i zwykli hipsterzy – magiczny napój z Ameryki Południowej staje się nowym dragiem naszej ery. I nie chodzi tu o jakiś szczególny odjazd, wyrafi nowane wizje czy dobrą zabawę. Badania sugerują, że ayahuasca może pomagać ludziom z depresją i traumami. Czy jedna ceremonia może zastąpić kilka lat psychoterapii?  

Seks

 

REKLAMA

nowy numer Men's Health

Na walentynki, zamiast głupkowatych kartek z serduszkiem, przygotujcie sobie specjalne przyjęcie. Oto przepis.

REKLAMA