REKLAMA

5 powodów, dla których musisz mieć kwietniowy numer Men's Health 2019

Kamil Nożyński z serialu "Ślepnąc od świateł" trafił na okładkę MH. Nie dlatego, że zrobił świetną rolę i odniósł sukces, ale że ten sukces wygrał uporem, wytrwałością i charakterem (no dobra, talentem też), które to cechy wypracowywał, również codziennie przerzucając żelastwo na siłce. A nie mówiliśmy?

nowy numer MH

1. Kamil Nożyński w MH

 

 

Self-made man - tymi słowami Kamil Nożyński opisał swojego bohatera w głośnym "Ślepnąc od świateł". Naszym zdaniem to jedna z kilku cech, które łączą serialowego Kubę i 35-letniego aktora-debiutanta. Kilka miesięcy po premierze hitu HBO opowiada nam o dążeniu do celu, sile i pracy nad sobą.

2. 40 najlepszych produktów z supermarketów

 

 

Kolejny raz wybraliśmy się na rundę po sklepach, żeby znaleźć najlepsze produkty spożywcze. Wynik rundy to 1:0 dla dobrego jedzenia.

"Dwadzieścia kilka stron w numerze poświęconych paszy? Nie za dużo?!". Nie. Po pierwsze, tyle mamy tylko raz w roku; po drugie, właśnie dlatego tyle mamy, żeby niektórzy zaczęli widzieć różnicę między "paszą" a fajnym żarciem; po trzecie w końcu, bez dobrej diety nie ma dobrych efektów. Tyle.

3. Cienka czerwona linia

 

 

Nikt nie lubi być zdradzany, a romansowanie to też męcząca sprawa. Dlatego warto wiedzieć, gdzie jest granica, której lepiej nie przekraczać.

4. Spada nam siła ognia

 

 

Od 1980 roku przeciętna liczba plemników w ejakulacie spadła o połowę. Teoretycznie do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik. Jednak tylko teoretycznie. Żeby lider dotarł do celu i wdarł się do jajeczka, potrzebnych jest co najmniej kilkadziesiąt milionów innych plemników.

5. MH Styl

 

 

Świat wokół ogarnięty, to może teraz pora trochę się wylaszczyć, zanim wyjdziemy na miasto? Nasi styliści przygotowali specjalną wkładkę z przeglądem najnowszych trendów i tego, co w męskim wyglądzie będzie obowiązywać. Przeczytaj, jeżeli chcesz grać (i wygrywać) na towarzysko-erotycznej giełdzie. Hossa gwarantowana.

My, faceci, lubimy ubrania proste, ponadczasowe i funkcjonalne. Może dlatego styl militarny należy do naszych ulubionych. Wojskowe inspiracje od lat powracają w modzie męskiej; nie inaczej będzie tej wiosny. Łączymy je ze sportowymi rzeczami i z zasieków wychodzimy na ulice miast.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA