Prezenty dla dziewczyny do 50 zł: 5 pomysłów

Ho, ho, ho! Czy są tu jakieś grzeczne dziewczynki? Jeśli chcesz okazać się pomysłowym i czarującym świętym Mikołajem, będziesz potrzebował trochę więcej niż ten tekst. Zobacz nasze propozycje prezentowe i w tym roku podaruj jej coś naprawdę wyjątkowego.

prezenty dla dziewczyny

Prezenty dla niej do 50 zł - pomysły

1. T-shirt ulubionego zespołu

REKLAMA

Wiesz, że ona wygląda dobrze w tym, co nosi. Niestety, nie jest to wystarczająca wiedza, by kupić jej bluzkę lub spódnicę, którą z chęcią założy. Kobiety zazwyczaj zdają sobie sprawę z tego, w czym wyglądają dobrze i znają drobne sztuczki, które pozwalają im podkreślać atuty i ukrywać mankamenty. I tak sweterek, który dobrze leży na manekinie, może nie przypaść do gustu Twojej dziewczynie.

Co innego T-shirt z logo ulubionego zespołu (albo filmu). W tego typu koszulce każdy prezentuje się mniej więcej dobrze. Poza tym nawet jeśli kupisz odrobinę za duży, ona i tak nie będzie podejrzewać, że masz ją za grubaskę – oversize jest w końcu w modzie.

Taki prezent to nie tylko gadżet, o którym marzą wszyscy fani zespołu, to także wyraz tego, że dobrze znasz swoją ukochaną i wiesz, co jej w duszy gra.

REKLAMA

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny

2. Kalendarz książkowy

REKLAMA

Chociaż Twoja dziewczyna nie chodzi już do podstawówki, podczas wrześniowych wizyt w supermarkecie piszczy z zachwytu nad „super zeszytem z 5 zakładkami” i „pięknymi zakreślaczami”.

Dziewczyny tak mają. Nie wszystkie i nie tylko dziewczyny, ale jeśli Twoja akurat należy do tego grona – na Gwiazdkę zafunduj jej kalendarz książkowy.

Najlepsze są takie, które mają przeznaczoną osobną kartkę na każdy dzień. Poza tym kalendarz nie powinien ważyć zbyt dużo (przecież wiesz, ile ona dźwiga w torebce).

Oprócz tego, że ma być praktyczny, dobrze byłoby, gdyby był też ładny. W kalendarzu możesz pozaznaczać ważne dla Was daty lub wpisać kilka motywujących cytatów – ona naprawdę to doceni. Jeden warunek: w międzyczasie sam o nich nie pozapominaj.

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny

3. Kolorowanka dla dorosłych + kredki

REKLAMA

Kolorowanka dla dorosłych? Tak! Naukowcy udowodnili, że mechaniczne, płynne ruchy, które nie wymagają od nas zbyt wiele wysiłku (czyli m.in. kolorowanie) pomagają nam się zrelaksować.

Gdy mózg się odpręża, jednocześnie przygotowuje się do kolejnych zadań. Dlatego też kolorowanie pomaga lepiej zapamiętywać nowe informacje.

Nawet jeśli przez ostatnich 10 lat jedyną kredką, z którą miała styczność Twoja dziewczyna, była ta do makijażu oczu, na pewno doceni taki prezent. Nie zapomnij do książeczki z kolorowankami dołączyć zestawu kredek lub mazaków. W końcu nie każdy ma w domu młodsze rodzeństwo.

REKLAMA

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny

4. Sorry Boys – Rome

REKLAMA

W 2010 r. zespół Sorry Boys wydał swoją pierwszą płytę „Hard Working Classes”. Piękne kompozycje i hipnotyzujący głos Beli Komoszyńskiej sprawił, że grupa zachwyciła i krytyków, i słuchaczy. W 2013 r. wydali kolejną płytę „Vulcano”, która okazała się jeszcze lepsza od poprzedniej.

18 listopada na sklepowe półki trafił trzeci już krążek warszawskiego zespołu zatytułowany „Roma”. „Napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów” – zapewnia producent. My, po przesłuchaniu pierwszego singla pt. „Wracam”, wierzymy, że zapowiada naprawdę świetną płytę.

Ciężko wyobrazi sobie kogoś, komu ten album mógłby nie przypaść do gustu, bo to naprawdę kawał dobrej muzy. Nie jesteś pewny, czy Twojej wybrance się spodoba? Puść jej kilka kawałków na YouTube i sprawdź.

A jeśli uważasz, że płyta to przeżytek, wejdź na FB zespołu i zobacz, czy nie planują w Twoim mieście koncertu. Bilet i wspólne wyjście to także dobry pomysł na prezent. Zresztą na koncertach zespół brzmi jeszcze lepiej niż na płycie.

REKLAMA

czapka pan tu nie stał, prezenty dla dziewczyny
Miłość to trochę zbyt duże słowo? Na stronie znajdziesz też czapki z innymi napisami.

5. Ciepła czapka lub szalik

REKLAMA

Zmarzluchy chodzą okutane swetrami tak długimi i grubymi, że można je pomylić z kocem, nie wypuszczają z rąk kubka z ciepłą herbatą i noszą po dwie pary skarpet. Znamy ten typ. Jeśli Twoja dziewczyna też zalicza się do tej dosyć licznej grupy ciepłolubnych, dobrym pomysłem na prezent może okazać się ciepła, wełniana czapka z pomponem lub szalik.

Żeby nie było zbyt nudno, wybierz taki z zabawnym napisem. Tylko nie przesadź – „Piwo to moje paliwo” bawi jedynie na T-shircie drugorocznego studenta podczas juwenaliów. Czapka ze sklepu Pan Tu Nie Stał z napisem „Miłość” nie jest obciachowa. Wręcz przeciwnie. A jeśli pompon okaże się zbytnią fanaberią, zawsze można go odwiązać.

REKLAMA

REKLAMA