[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Prezenty dla dziewczyny do 100 zł - pomysły

Nie dasz rady podarować jej gwiazdki z nieba, ale jeśli wybierzesz coś z naszej listy pomysłowych prezentów do 100 zł, na pewno ją uszczęśliwisz. W tym roku zasłuż na miano najlepszego Mikołaja!

prezenty dla dziewczyny ładna torba sportowa to dobra zachęta do częstszych wizyt na siłce.

Prezenty do 100 zł - dla niej

1. Torba sportowa

Jeśli Twoja dziewczyna czyta „Women’s Health” i chodzi do osiedlowego fitness klubu, na pewno przyda się jej pojemna torba sportowa. Ważne, żeby miała kilka przegródek, do których można wrzucić np. buty lub wilgotny ręcznik.

A co jeśli Twoja wybranka siłownię omija szerokim łukiem? Możesz nam wierzyć lub nie, ale fajne gadżety i nowe sportowe ubrania to dobry pretekst, żeby w końcu kupić karnet.

MH radzi: zakupu karnetu nie sugeruj, wspominając o jej „brzuszku” czy „boczkach”. Lepiej po prostu sprezentuj jej torbę i podsuń lekturę WH. Raczej zadziała, bo świąteczne obżarstwo sprzyja realizacji noworocznych postanowień.

REKLAMA

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny Kryminał x3 to idealny prezent na długie, zimowe wieczory.
2. Pakiet książek

W styczniu wszyscy sobie obiecują, że w końcu wezmą się za siebie: schudną, zapiszą na siłkę, zaczną się lepiej odżywiać. Wiele osób postanawia także, że będzie więcej czytać. Zazwyczaj jednak na obietnicach się kończy.

Nie oznacza to jednak, że postanowienie o czytaniu jest nierealne. Długie, zimowe wieczory sprawiają, że z chęcią sięgamy po dobrą książkę. Nie wiemy, za jakimi lekturami przepada Twoja dziewczyna, ale wciągający kryminał, to dosyć uniwersalny prezent.

Postaw na znanych i lubianych autorów, np. polską królową kryminału Katarzynę Bondę. Skoro święta to zaszalej i zamiast jednego tomu kup całą trylogię. A co!

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny Masz ochotę na odrobinę rock&rolla?
3. Roller

Tym razem coś dla fanki fitnessu. Jeśli po ciężkim treningu Twoja dziewczyna narzeka przez dwa kolejne dni na zakwasy, ucieszy ją piankowy wałek do masażu (najlepiej z wypustkami). Ten gadżet pomoże rozmasować obolałe mięśnie i zapobiegnie powstawaniu kontuzji, ale też – jak podają badacze z Pennington Biomedical Research Centre – podkręci spalanie kalorii.

Na tym nie koniec! Twoja ukochana nie musi korzystać z piankowego rollera tylko według zaleceń producenta. Na stronie WH znajdziesz trening z wałkiem, który pozwoli na trening mięśni korpusu, ramion i nóg. Jak na jedne przyrząd to całkiem nieźle, prawda?

REKLAMA

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny Ciepło, cieplej, gorąco!
4. Kubek termiczny

Podstawowym zadaniem kubka termicznego jest utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju. I akurat w przypadku tego typu produktu, cena często idzie w parze z jakością. Dlatego jeśli chcesz, żeby w zimne dni ona zawsze miała pod ręką ciepłą kawę lub herbatę, zainwestuj w nieco lepszy sprzęt. 

Kubek termiczny Contigo Byron dzięki specjalnym systemom zadba, by sprzęt nie przeciekał i zagwarantuje ochronę przed rozlaniem płynu. Kolejna sprawa: kubek wykonano ze stali nierdzewnej wolnej od BPA, czyli szkodliwego dla zdrowia Bisfenolu A.

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny Dla aktywnych i towarzyskich dziewczyn.
5. Gra planszowa Activity

Jak pokazać papier czerpany albo narysować ministra bez teki? Activity jest planszówką, w której gracze muszą wykazać się pomysłowością i sprytem. Hasła przedstawiane są kolegom z drużyny rysunkowo, na migi lub w formie opisu słownego.

Jeśli więc trafiła Ci się towarzyska dziewczyna, na pewno spodoba się jej planszówka, w którą będziecie mogli grać i podczas rodzinnych wyjazdów, i spotkań ze znajomymi.

A jeśli w te święta czeka Cię pierwsza wizyta u jej bliskich, szybko przełamiecie lody, grając w Activity. Gra zawiera ponad 2500 haseł z różnych dziedzin, więc przed Wami naprawdę wiele godzin zabawy.

Produkty z kategorii: elektronika i gadżety znajdziesz w sekcji MH Zakupy: gadżety męskie 2018

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij