[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Prezenty dla brata lub kolegi do 50 zł

Jasne, czteropak to jakaś myśl, ale pod choinką zdecydowanie lepiej prezentuje się zawiniątko w lśniącym papierze. Poczuj magię świąt, twardzielu, i wybierz dla kumpla prezent, który w przyszłości przypomni mu dlaczego warto wpłacić za Ciebie tę kaucję.

prezenty świąteczne fot. Producenci

Prezenty dla brata lub kolegi do 50 zł

1. Ojciec Chrzestny II - odnowiona edycja (DVD)

"Przychodzisz do mnie w pierwszym dniu Świąt Bożego Narodzenia i prosisz żebym znalazł idealny prezent do 50 złotych?".

Postaw na klasykę męskiego kino. W tym bez wątpienia jednym z najlepszych sequeli wszech czasów Francis Ford Coppola kontynuuje trylogię Ojca Chrzestnego ponownie współpracując z pisarzem Mario Puzo i ukazując losy dwóch pokoleń rodu Corleone w bezwzględnym dążeniu do władzy. Czemu nie na blu-rayu? - spytasz. Gangsterzy oglądają na DVD - odpowiemy.

REKLAMA

prezenty świąteczne fot. Producenci
2. Fight Club. Podziemny krąg - książka

Szef nie daje żyć, żona suszy głowę, bank ponagla, Ty wariujesz. Scenariusz jakby... znajomy?

A skoro już mówimy o znajomych: spotkaj się z kumplem na piwie i opowiedz mu o znudzonym życiem japiszonie, który właśnie w barze poznaje nieznajomego i rozpoczyna przyjaźń z nim od walki na pięści. Doznanie jest tak niezwykłe, że bohater wspólnie z nowym przyjacielem zakładają podziemne kluby walki. Powinien być zaintrygowany.

To właśnie Fight Club. Ty to wiesz, my to wiemy, a jeśli Twój kolega nadal tego nie wie - wręcz mu ten podręcznik życia i poinformuj o pierwszej regule Podziemnego Kręgu.

 

prezenty świąteczne fot. Producenci
3. Uchwyty do pompek - akcesoria treningowe

Jeśli Twojego znajomego powoli łatwiej przeskoczyć niż obejść to najwyższa pora wyświadczyć mu gwiazdkową przysługę. Sugestia może i dość bezpośrednia, ale hej, kto jak nie Ty?

Chłopak wejdzie w nowy rok z postanowieniem, a dodatkowo możesz zadeklarować gotowość do zostania jego treningowym partnerem. Większy zaszczyt w 2017 raczej go nie kopnie.

Po co jakieś uchwyty, myślisz, do pompek wystarczy podłoga. Cenimy ten gadżet głównie za zwiększanie zakresu ruchu oraz bezpieczeństwo. Dzięki nim minimalizujesz ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania wszystkich typów pompek, chroniąc stawy przed przeciążeniem. No i zabawa jakby lepsza.

prezenty świąteczne fot. Producenci
4. PRO8L3M LP

Naszym zdaniem najbardziej stylowa płyta mijającego roku. Absolutny powiew świeżości, czyli duet PRO8L3M, zaserował nam 13 równych kawałków, które imponują muzyczną dojrzałością.

Teksty tworzą osobne, niesamowicie klimatyczne opowiadania, a precyzyjna narracja pozwala dokładnie wczuć się w opisaną sytuację. Do tego dorzućmy brutalne, uliczne brzmienia. Więcej reklamy tutaj nie potrzeba, płyta broni się sama. Prezentowy pewniak.

kreatyna fot. Producenci
5. Monohydrat kreatyny

O tym, że kreatyna to jeden z kilku cudownych białych proszków pisaliśmy już dużo razy. Choćby tutaj - wszystko, co musisz wiedzieć o kreatynieSuplementacja kreatyną wspomaga więc wzrost wytrzymałości i siły, a także przyrost czystej masy mięśniowej. 

Rozsądek cenowy i stuprocentowa pewność co do jej działania podpowiadają, że lepszego prezentu w tej kwocie raczej nie znajdziesz. A radość brata lub kumpla, który rozpoczyna cykl kreatynowy dzięki Tobie? Bezcenna.

 

Produkty z kategorii: elektronika i gadżety znajdziesz w sekcji MH Zakupy: gadżety męskie sklep

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij