[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

21 małych przyjemności życiowych

Pięknie mieć wielkie marzenia i warto iść walczyć o ich spełnienie. Jeżeli jednak po drodze przegapisz kilka drobiazgów, może się okazać, że z tymi marzeniami zostałeś jak Himilsbach z angielskim, a Twoje jedyne, niepowtarzalne życie jest nudne jak łazanki z kapustą.

facet relaks fot. Shutterstock
Zanim więc stoczysz bój o Wielkie Sprawy, zwróć uwagę na Małe Sprawki – świat bez nich byłby brzydki i smutny.

1. Pierwszy łyk zimnego piwa po meczu z kumplami. Nawet po przegranym.

2. Niewysiadanie z samochodu, dopóki nie skończy się ta fajna piosenka.

3. Niewyjawianie dzieciom, że 6 grudnia to Ty jesteś Świętym Mikołajem i udawanie zdziwienia z prezentów,które znalazły.

4. Poranna kawa w fotelu, z gazetą, kiedy nie musisz iść do pracy. Słoneczny taras lub własny ogród potęgują przyjemność.

5. Wiadomość, że facet, który odbił Ci dziewczynę, ma wszy łonowe i ukradli mu nieubezpieczony samochód.   

6. Wschody i zachody słońca nad rzeką lub jeziorem.

7. Gorąca herbata w w schronisku na szczycie.

8. Chociaż raz w życiu obejrzeć na żywo Manchester United na Old Trafford.

9. Chociaż raz w życiu rozpocząć dzień od wytrawnego szampana i tuzina ostryg.

10. Hamak w ocienionym miejscu i "Humoreski" Marka Twaina.

11. Cisza w domu, wygodna kanapa i "Ballady" Johna Coltrane'a z Elvinem Jonesem na perkusji, Jimmim Garrisonem na kontrabasie i McCoy Tynerem na pianie. 

REKLAMA

REKLAMA

12. Usłyszeć w nocy: "Nigdy jeszcze czegoś takiego nie przeżyłam. Jesteś najlepszym kochankiem na świecie".

13. Siedzieć na słońcu w kawiarnianym ogródku, sączyć powoli drinka przez słomkę i oglądać się za każdą ładną i zgrabną dziewczyną.

14. 17 października każdego roku, w rocznicę wiekopomnego remisu 1:1 z reprezentacją Anglii na Wembley,który dał nam awans do mistrzostw świata, oglądać z przyjaciółmi ten mecz na wideo i ocierać łzy wzruszenia.

15. Albo (też na wideo) przesławne zwycięstwo 3:2 naszych siatkarzy nad Ruskimi w walce o złoto na Olimpiadzie w Montrealu. Też łza się kręci.

16. Zaoszczędzić trochę grosza i zabrać dzieciaki do Disneylandu. Jeżeli myślisz, że to frajerska rozrywka, zdziwisz się, patrząc na ich uśmiech i radość.

17. Obudzić się o 7 rano, uświadomić sobie, że jest sobota i przewrócić się na drugi bok.

18. Wymęczyć się jak diabli przy jakiejś robocie fizycznej,dobrze ją wykonać, skończyć imieć poczucie zrobienia czegoś sensownego.

19. Jeden miesięcznie bezinteresownie dobry uczynek zdecydowanie podnosi samoocenę i zapewnia dobre samopoczucie.

20. Nie, nie zapomnieliśmy. Lektura MH.  

21. Moczenie kija (bez skojarzeń) i wyciągnięcie ryby to nie jest mała przyjemność. To ekstaza.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij