[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Atak serca - 19 rzeczy, których pożałujesz, gdy Cię dopadnie po raz pierwszy

Nigdy nie lubiłeś robić zamieszania wokół siebie, ale teraz nic nie możesz poradzić. Leżysz na podłodze, wokół Ciebie miota się cała rodzina. Chętnie powiedziałbyś im coś zabawnego, ale nie możesz wykrztusić słowa. Może następnym razem...

Staraj się żyć tak, żeby lista rzeczy, których będziesz żałował, była jak najkrótsza.
1. Rozmowy telefonicznej ze swoim lekarzem, w której powiedziałeś: „Nie dam rady, doktorze, mam kontrolę ze skarbówki. Musimy znowu przełożyć te badania. Nawiasem mówiąc, czuję się doskonale i nie bardzo wiem, po diabła mi to EKG”.

2. Niepójścia do łózka z Mariolą, z którą byłeś na służbowym wyjeździe. I z Krysią ,i z Agnieszką ,i z Beatą...

REKLAMA

3. Pójścia do łóżka z Danutą, z którą byłeś na służbowym wyjeździe. I z Bożeną ,i z Karoliną, i z Sylwią...

4. Uporu, z jakim tłumaczyłeś przez ostatnie pół godziny żonie, że Twoja bladość i ucisk w piersiach to zwykła niestrawność. „Nie zachowuj się jak moja matka, wezmę krople miętowe i samo przejdzie”– tak mówiłeś, pamiętasz?

5. Dyspozycji wydanej sekretarce: „Jak znowu zadzwoni ten nudziarz od ubezpieczeń, to powiedz, że mnie nie ma”.

6. Obietnic, które złożyłeś dzieciom i nie dotrzymałeś.

7. Kłótni z żoną o kolor dywanu, który sam wybrałeś i kupiłeś. Leżysz teraz na nim i widzisz, że faktycznie jest ohydny.

8. W ogóle wszystkich kłótni z żoną. Zazwyczaj chodziło o jakieś głupstwa, o których nie pamiętasz, a poza tym ona – właśnie to zobaczyłeś – w sumie nie jest taka zła.

9. Dziesiątek tysięcy godzin spędzonych przed telewizorem.

Przeczytaj też: Cytaty wielkich ludzi o kobietach i małżeństwie

10. Dziesiątek tysięcy godzin przepracowanych dla facetów, których nawet nie lubisz, na stanowisku, którego nie znosisz, w robocie, która Cię nudzi.

11. Włodzimierza Lubańskiego, naszego najlepszego piłkarza, którego złośliwie sfaulował ten kretyn MacFarland w Chorzowie i złamał mu karierę. A Tobie i całej Polsce serce.

12. Pięknej nieznajomej do której się nie odezwałeś przed laty, ponieważ byłeś wtedy zbyt nieśmiały.

13. Wymówek, jakie znajdowałeś, aby wymigać się od siłowni.

14. Pieniędzy, które postawiłeś, zakładając się, że Małysz zdobędzie w tym sezonie Puchar Świata.

15. Tej rozmowy z ojcem, kiedy chciałeś powiedzieć mu, że go kochasz. I nie powiedziałeś.

16. Niesprawdzenia w słowniku, co znaczy w tej cholernej łacinie „Navigare necesse est, vivere non est necesse”.

17. Odpuszczenia chłopięcych marzeń o zostaniu kowbojem, poszukiwaczem skarbów lub kosmonautą.

18. Zachodów słońca na mazurach, spacerów o świcie, zapachu lasu, dymu z ogniska, ryb niezłapanych, grzybów nieodnalezionych, szlaków nieodkrytych, szczytów niezdobytych – psiakrew, chciałem być podróżnikiem!

19. Nieprzeczytania artykułów w Men’s Health o tym, że regularne zażywanie aspiryny poważnie zmniejsza ryzyko zawału. Myślałeś, że producenci płacą nam grubą forsę i musimy tak pisać, pismaki do wynajęcia. Tak myślałeś, prawda?

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij