[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

17 głupot wszech czasów

Myślisz, że Twój szef jest największym idiotą? Zobacz, jakie piramidalne bzdury powiedzieli inni ludzie, zapewne dużo od niego mądrzejsi i doceń to, co masz.

głupie wypowiedzi fot. Shutterstock
1. „Problem z telewizją polega na tym, że człowiek musi siedzieć i wgapiać się w ekran – przeciętna amerykańska rodzina nie ma na to czasu”– „New York Times” 1939 r.

2. „Niestety, zostawił Kościół i nieodwracalnie skierował się w stronę zabawy i próżniactwa”– Robert Darwin o synu Karolu, autorze "O pochodzeniu gatunków".

3. „To nigdy nie zadziała, rozmawiałem ze specjalistą od materiałów wybuchowych”– William Leahy, szef administracji Białego Domu, o bombie atomowej, 1945 r.

4. „Wolałbym raczej umrzeć, niż śpiewać "Satisfaction", gdy będę miał 45 lat”– Mick Jagger, 1966 r.

5. „Lepiej zrobisz, zostając sekretarką lub wychodząc dobrze za mąż” – dyrektor agencji modelek do Marilyn Monroe, 1944 r.

6. „W porównaniu z warunkami narzuconymi gwałtem przez amerykańską tyranię, Europa Wschodnia pod panowaniem rosyjskim jest praktycznie rajem” – Noam Chomsky, profesor MIT w USA.

7. „Powieść w odcinkach? O wojnie secesyjnej? Komu to teraz potrzebne?” – Herbert Mayes, wydawca Pictorial Revue, odrzucając propozycję pierwodruku „Przeminęło z wiatrem”.

8. „Wszystko fajnie, ale wokalista musi odejść”– Eric Easton, nowo przyjęty menadżer zespołu The Rolling Stones po ich koncercie w 1963 roku.

9. „Nie ma powodu,dla którego pojedynczy człowiek chciałby mieć w domu komputer”– Ken Olson, założyciel Digital Equipment Corporation, 1977 r.

10. „Przyszłe pokolenia będą cenić pana Hitlera jako geniusza, wspaniałego człowieka i niezrównanego organizatora” – Mahatma Gandhi, 1940 r.

REKLAMA

REKLAMA

11. „Od każdego według jego zdolności, każdemu według jego potrzeb” – Louis Blanqui, utopijny socjalista XIX wieku.

12. „Wychowałem się na paryskiej Kulturze”– Aleksander Kwaśniewski, prezydent RP, ubolewając nad śmiercią Jerzego Giedroycia.

13. „Nie mają chleba, to niech jedzą ciastka”– Maria Antonina, królowa Francji, na wieść o buntach głodujących chłopów w przededniu Rewolucji Francuskiej.

14. „Przykro mi, panie Kipling, ale pan po prostu nie potrafi pisać po angielsku” – wydawca „San Francisco Examiner” w rozmowie z autorem „Księgi dżungli”, 1889 r.

15. „Zachód będzie musiał wznieść żelazną kurtynę, aby robotnicy zachodnioeuropejscy nie zorientowali się, że ich wschodnioeuropejscy koledzy prześcigają ich pod względem zarobków” – Oskar Lange, ekonomista, 1962 R.

16. „Jak się nie będziesz uczył, pozostanie ci tylko granie w piłkę”– Ojciec Pele do niego samego po szkolnej wywiadówce.

17. „Nie podoba mi się ich brzmienie. Gitarowe zespoły to już przeszłość” – Dick Rowe, szef wytwórni płytowej Decca, odrzucając taśmę demo grupy The Beatles, 1962 r.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij