[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Piłkarskie filmy: co warto obejrzeć? 13 propozycji

Nie możesz się już doczekać szaleństwa, które ogarnie świat wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego na mundialu? Na rozgrzewkę przed mistrzostwami proponujemy obejrzeć najciekawsze filmy z piłką nożną w roli głównej. Oto nasz wybór.

fot. dystrybutorzy
Przed mistrzostwami świat piłki zamiera jak jezioro przed burzą. Piłkarze myślą już o kontraktach podpisywanych po turnieju, kibice rozpaczliwie przeszukują kanały w poszukiwaniu choćby fragmentu pucharu ligi cypryjskiej lub wywiadu z uczciwym działaczem PZPN. Nic z tego. Wielka piłka nabiera oddechu, puchnie jak balon albo policzki sędziego przed gwizdkiem.

To idealny moment na obejrzenie najlepszych filmów o piłce nożnej. Zresztą także tych najgorszych. Filmy o futbolu mają coś w sobie ze wspomnienia pierwszej nocy z dziewczyną, niby wszystko było do kitu, a wciąż chce się do tego wracać.

Oto nasz wybór filmów z piłką nożną w roli głównej. Uważasz, że jeszcze inne futbolowe filmy są warte polecenia? Napisz o nich w komentarzu do tego artykułu.

REKLAMA

1. Ucieczka do zwycięstwa

reż. John Huston, USA, 1981

Wszystkim trenerom reprezentacji Polski ku pamięci - jak pokonać Niemców w piłkę. Oto w czasie II wojny światowej zamiast uciekać z obozu jenieckiego, grupa śmiałków podjęła rękawicę rzuconą przez niemiecką reprezentację. Na bramce Sylvester Stallone, w polu Pele, Osvaldo Ardiles, Bobby Moore i Kazik Deyna... Wiemy, wiemy, tego się nie da powtórzyć, ale prosimy potraktować to jako dobrą radę. Metaforyczną.

 


 

2. Podkręć jak Beckham

reż. Gurinder Chadha, Niemcy/USA/Wlk. Brytania, 2002

To o futbolu kobiecym, więc większość z nas zaliczy film do tragikomedii. Słusznie, bo tak wyglądają zmagania nastolatki z tradycyjną hinduską rodziną w Anglii i tak wygląda zderzenie kultury futbolu z kulturą Sikhów. Niesłusznie, bo w filmie jest więcej pasji niż w Pucharze Polski, a Keira Knightley w szortach poruszy nasze serca z dwu różnych powodów.

 

 

Produkty z kategorii: kr znajdziesz w sekcji MH Zakupy: krótkie spodenki męskie do biegania
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij