12 rzeczy, których NIE musisz mieć

Żeby być sympatycznym, rozsądnym, lubianym, fajnym facetem, oczywiście. Najwyższa pora to zrozumieć i inaczej ustawić życiowe priorytety.

facet w garniturze fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Mocnej głowy do alkoholu

REKLAMA

Najwyższa pora zrozumieć, że picie to nie jest wielki, zbiorowy obowiązek. Więcej szacunku u kumpli zyskasz, odmawiając picia, niż robiąc z siebie błazna po dwóch kieliszkach. A jeśli nie zyskasz, zmień kumpli, bo na cholerę Ci głupkowate towarzycho.

2. Zawsze mieć rację

Leszek Kołakowski zatytułował kiedyś swoją rozprawkę „Moje słuszne poglądy na wszystko”, ale, po pierwsze, to było zabawnie przewrotne, a po drugie, to był Kołakowski. Odpuść sobie, bo nawet najbliżsi będą Ci z mściwą satysfakcją sikać do piwa, gdy tylko się obrócisz.

3. Ostatniej książki Paolo Coelho

Ani żadnej wcześniejszej, bo komiwojażerów prawd oczywistych, złotoustych mękołów, bufoniastych nudziarzy i klepaczy banałów nie obsługujemy.

ZAMIAST TEGO: Sprawdź, co warto przeczytać.

4. Penisa wielkości Kolumny Zygmunta 

Jasne, że nie. Nasza redakcyjna koleżanka twierdzi, że 25, no, 27 centymetrów zupełnie wystarczy i naprawdę nie ma co zaraz histeryzować, jeżeli jest więcej.

POZNAJ PRAWDĘ: Ile centymetrów naprawdę ma przeciętny penis [mierzone przez personel medyczny]

REKLAMA

REKLAMA

facet fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

5. Sympatii wszystkich ludzi dookoła

REKLAMA

Miło jest być powszechnie lubianym, ale że to się w przyrodzie nie zdarza, więc nie ma o co się starać. Lepiej mieć kilku kumpli i kilkunastu znajomych, a całą resztę trzymać na życzliwy dystans.

6. Strasznych poniedziałków w robocie

Wystarczy nie balować w niedzielę. Proste, nie?

7. Kasy jak lodu

Dobra, okej, trochę nas poniosło. Więcej kasy nie zaszkodziłoby mieć, ale fakt faktem, że jej niedobór nie przeszkadza w byciu fajnym gościem, a jej nadmiar, nie wiedzieć czemu, często tak. Nie myśmy to wymyślili – tak po prostu jest. Zapytaj starszych, jeżeli nie wierzysz.

8. Megan Fox

Superlaski są super, ale doświadczenie podpowiada, że zwykłe laski też są super. A jako że, statystycznie rzecz biorąc, tych drugich jest większość, więc nie trzeba być matematycznym geniuszem, by wiedzieć, na której części żeńskiej populacji – mniejszej czy większej – należy się koncentrować.

9. Motocykla po 40

A miej sobie nawet i hulajnogę, jeśli lubisz, ale pamiętaj, że im człowiek starszy, tym więcej życie zastawia przed nim pułapek, które grożą śmiesznością. A pan Henryk z brzuszkiem, o mentalności księgowego, ubrany w czarną skórę, myślący, że urodził się z manetką w dłoni i przypomina Marlona Brando w filmie "Dziki", spełnia wszystkie kryteria obciachu.

REKLAMA

facet i kobieta fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

10. Wiedzy, kim jest...

REKLAMA

...druga siostra Kim Kardashian, co zjadła na śniadanie Małgosia Rozenek, gdzie spędza wakacje ten aktor z tego serialu i jaki samochód kupił sobie gwiazdorek tamtego... 

11. Bloga w internecie

Znamy kilka sensownych i wartych lektury, ale 99% to p...., no, w każdym razie coś o Szopenie. Pozostaje niezgłębioną tajemnicą, skąd w człowieku konieczność wydawania się interesującym i przekonanie, że opisy własnej codzienności, bez ogólniejszej refleksji, mogą wzbudzać czyjeś zainteresowanie. Z niebezpiecznej dla zdrowia mieszanki pychy i kompleksów? Nie idź tą drogą!

12. Dużo młodszej kochanki

Kazia Marcinkiewicza kojarzysz jeszcze? Yes, yes, yes, ten łysawy. No właśnie.

REKLAMA

REKLAMA