[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

12 rzeczy, których NIE musisz mieć

Żeby być sympatycznym, rozsądnym, lubianym, fajnym facetem, oczywiście. Najwyższa pora to zrozumieć i inaczej ustawić życiowe priorytety.

facet w garniturze fot. Shutterstock
1. Mocnej głowy do alkoholu

Najwyższa pora zrozumieć, że picie to nie jest wielki, zbiorowy obowiązek. Więcej szacunku u kumpli zyskasz, odmawiając picia, niż robiąc z siebie błazna po dwóch kieliszkach. A jeśli nie zyskasz, zmień kumpli, bo na cholerę Ci głupkowate towarzycho.

2. Zawsze mieć rację

Leszek Kołakowski zatytułował kiedyś swoją rozprawkę „Moje słuszne poglądy na wszystko”, ale, po pierwsze, to było zabawnie przewrotne, a po drugie, to był Kołakowski. Odpuść sobie, bo nawet najbliżsi będą Ci z mściwą satysfakcją sikać do piwa, gdy tylko się obrócisz.

3. Ostatniej książki Paolo Coelho

Ani żadnej wcześniejszej, bo komiwojażerów prawd oczywistych, złotoustych mękołów, bufoniastych nudziarzy i klepaczy banałów nie obsługujemy.

4. Penisa wielkości Kolumny Zygmunta 

Jasne, że nie. Nasza redakcyjna koleżanka twierdzi, że 25, no, 27 centymetrów zupełnie wystarczy i naprawdę nie ma co zaraz histeryzować, jeżeli jest więcej.

REKLAMA

facet fot. Shutterstock
5. Sympatii wszystkich ludzi dookoła

Miło jest być powszechnie lubianym, ale że to się w przyrodzie nie zdarza, więc nie ma o co się starać. Lepiej mieć kilku kumpli i kilkunastu znajomych, a całą resztę trzymać na życzliwy dystans.

6. Strasznych poniedziałków w robocie

Wystarczy nie balować w niedzielę. Proste, nie?

7. Kasy jak lodu

Dobra, okej, trochę nas poniosło. Więcej kasy nie zaszkodziłoby mieć, ale fakt faktem, że jej niedobór nie przeszkadza w byciu fajnym gościem, a jej nadmiar, nie wiedzieć czemu, często tak. Nie myśmy to wymyślili – tak po prostu jest. Zapytaj starszych, jeżeli nie wierzysz.

8. Megan Fox

Superlaski są super, ale doświadczenie podpowiada, że zwykłe laski też są super. A jako że, statystycznie rzecz biorąc, tych drugich jest większość, więc nie trzeba być matematycznym geniuszem, by wiedzieć, na której części żeńskiej populacji – mniejszej czy większej – należy się koncentrować.

9. Motocykla po 40

A miej sobie nawet i hulajnogę, jeśli lubisz, ale pamiętaj, że im człowiek starszy, tym więcej życie zastawia przed nim pułapek, które grożą śmiesznością. A pan Henryk z brzuszkiem, o mentalności księgowego, ubrany w czarną skórę, myślący, że urodził się z manetką w dłoni i przypomina Marlona Brando w filmie "Dziki", spełnia wszystkie kryteria obciachu.

facet i kobieta fot. Shutterstock
10. Wiedzy, im jest...

...Paulina Ignasiak, Adam Konkol, Sara Szczołek, Sławek Oborski, Laura Samojłowicz i inni bohaterowie "Twojego Imperium" oraz pudelka.pl.

11. Bloga w Internecie

Znamy kilka sensownych i wartych lektury, ale 99% to p...., no, w każdym razie coś o Szopenie. Pozostaje niezgłębioną tajemnicą, skąd w człowieku konieczność wydawania się interesującym i przekonanie, że opisy własnej codzienności, bez ogólniejszej refleksji, mogą wzbudzać czyjeś zainteresowanie. Z niebezpiecznej dla zdrowia mieszanki pychy i kompleksów? Nie idź tą drogą!

12. Dużo młodszej kochanki

Kazia Marcinkiewicza kojarzysz? Yes, yes, yes, ten łysawy. No właśnie.

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij