[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

11 sytuacji, których normalny facet powinien się obawiać

Nie, żeby zaraz umierać ze strachu, ale zwyczajnie, omijać szerokim łukiem, na wszelki wypadek, bo tak podpowiada rozsądek i instynkt samozachowawczy. Szkoda życia na pierdoły.

związki
1. Rozmówców, którzy mówią: "Powiem, tak"

Człowiek słyszy coś takiego, wypowiedzianego z odpowiednią pauzą po "tak" i zamiera. Teraz się dowie, teraz wszystko się wyjaśni: oto akt strzelisty mądrości i intelektu, który zamknie sporną kwestię. I co? Zawsze pada zdanie w rodzaju "życie jest pełne barw", czyli banał, truizm i żałoba po chomiku. Szkoda życia.

2. Ludzi, którzy śledzą karierę fit-gwiazdek z Instagrama

Jeżeli ktoś nie jest z nimi w pierwszym stopniu pokrewieństwa lub jej byłym lub obecnym kochankiem, to nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Szkoda życia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Związki - 6 problemów, z którymi się na pewno zmierzysz

3. Towarzycha zbyt gościnnego

To ci sami, którzy mówią: "No co, ze mną się nie napijesz?" albo: "Jeden jeszcze nikomu nie zaszkodził", nie przyjmując do wiadomości, że będziesz jechał samochodem. Szkoda życia.

4. Angażu do Tańca z Gwiazdami

Szkoda życia na udawane dramaty, łzy, chichoty i słabe żarty. A tańczyć naucz się w jakiejś szkółce, bo to nawet fajne jest.

5. Dorosłych kobiet, które nie słyszały o antykoncepcji

To są te same, które myślą, że genitalia to nazwa włoskich linii lotniczych. Chleba z tej mąki nie będzie. Szkoda życia.

ZOBACZ: Jak pokonać każdy problem po męsku?

6. Polityków, którzy mówią o miłości

Od tego człowiek ma mamę, żonę, dziewczynę lub dzieci i na nie naprawdę warto głosować z miłością. Na całą resztę szkoda życia. Poza tym politycy nie mają nas kochać, tylko mądrze i odpowiedzialnie organizować życie nasze i Rzeczypospolitej.

REKLAMA

REKLAMA

7. Facetów mających się za nieomylnych

Tacy nigdy nie odpuszczają. Nawet na swoim nagrobku każą wyryć: "A nie mówiłem wam, że jestem chory?!". Nie przekonasz ich, nie przegadasz, pozostaje dobić szpadlem i zakopać w ogródku. Odpuść sobie, bo Cię skarzą za niewinność. Szkoda życia.

8. Szemranych gości, którzy proponują świetny interes

Wszystko jedno, czy z Nigerii, czy z Togo, czy z Włocławka. Wybrali właśnie Ciebie, bo sądzą, że jesteś jeleniem. Sam wymyśl i załóż biznes – na dziwne i podejrzanie proste pomysły szkoda życia.

9. Drażnienia niedźwiedzia grizzly

Szczególnie na jego terytorium. Jest od Ciebie większy, chodzi też przynajmniej 4 wagi wyżej, szybciej pływa, szybciej biega, szybciej wspina się na drzewa i ma mordę jak 42-calowy telewizor. Aha, i jeszcze jeden drobiazg – grizzly to drapieżnik. W tym przypadku naprawdę szkoda życia.

10. Patrzenia w lustro dłużej niż 15 minut dziennie

Tyle, plus minus, zabiera golenie, wtarcie kremu pod opuchnięte oczy, użycie wody kolońskiej, kilkakrotne przyczesanie się, sprawdzenie węzła krawatu i ogólny rzut oka na sylwetkę. Szkoda życia na bycie produktem jacykopodobnym.

11. Randek ze złymi kobietami

Umawiaj się z dobrymi. Nie rozumiesz, na czym polega różnica? To się naucz na pamięć, bo szkoda życia.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij