[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

11 rzeczy obciachowych u dorosłego faceta

Dorosłość to nie tylko możliwość robienia rzeczy wcześniej niedostępnych. To przede wszystkim konieczność zrezygnowania z rzeczy, które się robiło, i które uchodziły na sucho w wieku szczenięcym.

dziecinny facet rys. Tomasz Bereźnicki
1. Adres mejlowy śmieszny jak cholera

Każdy ma swój próg śmieszności, tym bardziej trzeba uważać. Adresy w rodzaju: piesnababy, 20wzwisie, kawalchlopa, tumiskocz, brusli27 klasyfikują ich posiadacza do kategorii widzów niemieckich pornoli i wykluczają z grona dorosłych. 

2. Luzik i pseudomłodzieżowe odzywki

Te wszystkie "sorki", "zajebiste wypasy", "pasicito", "zajefajne hardkory" i "elo ziomy" są wyczesane w rozmowie 16-latków, ale już w wykonaniu faceta w Twoim wieku to zdeka żenua. Nie znaczy to, że masz je zastąpić prawdziwie męskim "kurwa mać", a tylko tyle, że język – podobnie jak ubiór – dopasowuje się do wieku i okoliczności.

3. Ulubiony dżinsy i szczęśliwa koszulka

No, dałbyś już spokój, chłopie. Dżinsy to świetna sprawa, T-shirt świetna sprawa (chociaż bez dowcipnych nadruków: "Jestem instruktorem seksu" lub "Seksoholik na odwyku"), ale czy naprawdę sądzisz, że to najlepszy ubiór na rodzinną Wigilię? Albo rozmowę kwalifikacyjną? Może już pora zacząć wyrażać swoją osobowość w nieco bardziej wyszukany sposób?

4. Łapanie się za guzik na widok kominiarza

I poważne traktowanie wszystkich innych głupkowatych przesądów. Pora dorosnąć i wbić sobie raz na zawsze do głowy, że kominiarz nie ma nic wspólnego z życiowym powodzeniem. W odróżnieniu od znalezionej podkowy – bez jaj, każdy to wie.

5. Głupie zakłady z kumplami

Te spektakularnie głupie trafiają na listę Nagród Darwina, choć zwycięzcy nie mogą jej już odebrać. Te zwyczajnie głupie, np. o ilość wypitego piwa czy przespanie się z Basią z księgowości, cofają normalnego faceta do poziomu upośledzonej umysłowo owcy z łupieżem.

6. Hobby od czapy

Zawsze pisaliśmy, że trzeba mieć pasje i że warto o nie walczyć, ale, umówmy się: nie braliśmy pod uwagę wypychania wiewiórek, polerowania paśników, układania zegarów kwiatowych z puszek po piwie, korzenioplastyki i innych natręctw.

Do listy dopisujemy też kolekcję resoraków, kolejek pasażerskich oraz towarowych, kradzionych popielniczek i gablotek z używanymi prezerwatywami wraz z datą użycia i imieniem partnerki.

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij