[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

11 rzeczy, których nigdy nie możesz zrobić przyjacielowi

Pierwsze prawo chemii organicznej w męskiej przyjaźni mówi: im więcej zasad, tym mniej kwasów. Oto lista tych pierwszych, która pozwala unikać tych drugich.

męskie zasady rys. Tomasz Bereźnicki
1. Nie umawiaj się z jego byłą

Nawet jeżeli to ona proponuje. Nigdy. Tłumaczenie, że przecież już nie są ze sobą, i że nie nabył dożywotnich do niej praw, są głupie. Oczywiście, że nabył. To samo dotyczy randek z jego młodszą siostrą. Nie pytaj, dlaczego tak jest. Tak po prostu jest, więc z około trzech miliardów żyjących kobiet odpuść sobie akurat te dwie.

2. Nie bądź nieczuły

Gdy Twój kumpel leży w łóżku z ciężką grypą, gorączką i nie może ruszyć ręką, nie przychodź do niego z sześciopakiem zimnych browarów. Koniak jest dużo lepszy.

3. Nie bądź zbyt szczery

Nie odzywaj się, gdy z maślanymi oczyma opowiada, jaka to ona jest cudowna, nawet jeżeli nie do końca jest. Zwłaszcza gdy siedzisz właśnie na ich weselu.

4. Nie męcz konia

Nie wszyscy są fanami japońskiej, średniowiecznej muzyki klasztornej. Przykładowo. Możesz mieć sobie hobby, ale nie katuj nim wszystkich dookoła.

5. Nie bądź małostkowy

Podaruj sobie odnoszenie małych sukcesów. Raz można powiedzieć: „A nie mówiłem, że tak będzie?”, ale po 10. razie nawet jak dostaniesz w zęby, nikt nie będzie żałował takiego nudnego skurczybyka.

6. Nie czepiaj się drobiazgów

Od tego człowiek ma żonę lub dziewczynę.

7. Nie nadymaj się

Jeżeli masz o coś gulę, powiedz to jasno, a nie dąsaj się i nie strugaj urażonej dziewicy.

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij