[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

11 rzeczy, których nigdy nie możesz zrobić przyjacielowi

Pierwsze prawo chemii organicznej w męskiej przyjaźni mówi: im więcej zasad, tym mniej kwasów. Oto lista tych pierwszych, która pozwala unikać tych drugich.

męskie zasady rys. Tomasz Bereźnicki
1. Nie umawiaj się z jego byłą

Nawet jeżeli to ona proponuje. Nigdy. Tłumaczenie, że przecież już nie są ze sobą, i że nie nabył dożywotnich do niej praw, są głupie. Oczywiście, że nabył. To samo dotyczy randek z jego młodszą siostrą. Nie pytaj, dlaczego tak jest. Tak po prostu jest, więc z około trzech miliardów żyjących kobiet odpuść sobie akurat te dwie.

2. Nie bądź nieczuły

Gdy Twój kumpel leży w łóżku z ciężką grypą, gorączką i nie może ruszyć ręką, nie przychodź do niego z sześciopakiem zimnych browarów. Koniak jest dużo lepszy.

3. Nie bądź zbyt szczery

Nie odzywaj się, gdy z maślanymi oczyma opowiada, jaka to ona jest cudowna, nawet jeżeli nie do końca jest. Zwłaszcza gdy siedzisz właśnie na ich weselu.

4. Nie męcz konia

Nie wszyscy są fanami japońskiej, średniowiecznej muzyki klasztornej. Przykładowo. Możesz mieć sobie hobby, ale nie katuj nim wszystkich dookoła.

5. Nie bądź małostkowy

Podaruj sobie odnoszenie małych sukcesów. Raz można powiedzieć: „A nie mówiłem, że tak będzie?”, ale po 10. razie nawet jak dostaniesz w zęby, nikt nie będzie żałował takiego nudnego skurczybyka.

6. Nie czepiaj się drobiazgów

Od tego człowiek ma żonę lub dziewczynę.

7. Nie nadymaj się

Jeżeli masz o coś gulę, powiedz to jasno, a nie dąsaj się i nie strugaj urażonej dziewicy.

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij