[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.2

1098 patentów jak wszystko zrobić lepiej

Jeśli Twój ojciec jest mechanikiem, pokaże Ci, jak naprawiać samochody. Jeśli jest lekarzem, nauczy, jak leczyć przeziębienie; jeśli stolarzem - prawdopodobnie nauczy Cię, jak zrobić krzesło. Ale ojciec jest tylko jeden i nie może znać się na wszystkim. Men's Health uzupełnia tę lukę. W numerze specjalnym "1098 patentów jak wszystko robić lepiej znajdziesz" - no właśnie - aż tyle trików, hacków i życiowych porad. Wszystko to, czego Ci ojciec nie powiedział. 

Kiedy zaczynaliśmy prace nad zbiorem patentów z atestem MH, spodziewana przez nas krynica wiedzy niecodziennej, z której chcieliśmy zaczerpnąć, okazała się być nie źródełkiem, a całym Oceanem Spokojnym. Dopiero wtedy wyszło na jaw, ilu rzeczy nie potrafimy robić, o ilu nie mieliśmy zielonego pojęcia i ile nas w życiu ominęło.   

Nie to, że nasze dotychczasowe życie było gorsze bez wiedzy, jak zwiewać przed rozwścieczonym niedźwiedziem (zapewne zresztą dlatego, że go nigdy nie spotkaliśmy w lesie – przynajmniej dotychczas, bo wtedy zmienilibyśmy zdanie), ale uświadomiliśmy sobie, że wiele rzeczy mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby ktoś wcześniej szepnął życzliwe słowo, podał pomocną rękę i udzielił kilku dobrych, życiowych rad.

Mamy nadzieję, że takim właśnie kumplem-przewodnikiem okaże się ta książka. Ogarnęliśmy w niej prawie wszystkie domeny męskiej aktywności – od pracy, treningów, jedzenia, zdrowia, przez styl, nasze relacje z kobietami, aż po przygodę, majsterkowanie, sport i dobrą zabawę. I choć nie dało się pomieścić w niej wszystkich możliwych patentów, to i tak opanowanie większości z nich zajmie Ci trochę czasu.

Jednak warto go poświęcić, by uczynić swoje życie łatwiejszym, prostszym w obsłudze i – po prostu – przyjemniejszym. Poza tym szkoda czasu na wyważanie otwartych drzwi i dreptanie w kółko w poszukiwaniu dobrych i skutecznych rozwiązań.  

To już drugie, rozszerzone wydanie książki, której pierwsza edycja spotkała się z Waszym ciepłym przyjęciem. Ba, nawet nie ciepłym, a gorącym i stąd właśnie pomysł na drugą, poszerzoną o nadesłane przez Was patenty, edycję. Baw się dobrze, korzystaj mądrze.

Redakcja Men's Health Polska

Do nabycia w salonikach prasowych, np. empik, inmedio czy RELAY. Można też zamówić online w naszym sklepie. Cena: 34,90 zł
Wysyłka na terenie Polski za darmo!

 


 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij