REKLAMA

1098 patentów jak wszystko zrobić lepiej

Jeśli Twój ojciec jest mechanikiem, pokaże Ci, jak naprawiać samochody. Jeśli jest lekarzem, nauczy, jak leczyć przeziębienie; jeśli stolarzem - prawdopodobnie nauczy Cię, jak zrobić krzesło. Ale ojciec jest tylko jeden i nie może znać się na wszystkim. Men's Health uzupełnia tę lukę. W numerze specjalnym "1098 patentów jak wszystko robić lepiej znajdziesz" - no właśnie - aż tyle trików, hacków i życiowych porad. Wszystko to, czego Ci ojciec nie powiedział. 

Kiedy zaczynaliśmy prace nad zbiorem patentów z atestem MH, spodziewana przez nas krynica wiedzy niecodziennej, z której chcieliśmy zaczerpnąć, okazała się być nie źródełkiem, a całym Oceanem Spokojnym. Dopiero wtedy wyszło na jaw, ilu rzeczy nie potrafimy robić, o ilu nie mieliśmy zielonego pojęcia i ile nas w życiu ominęło.   

Nie to, że nasze dotychczasowe życie było gorsze bez wiedzy, jak zwiewać przed rozwścieczonym niedźwiedziem (zapewne zresztą dlatego, że go nigdy nie spotkaliśmy w lesie – przynajmniej dotychczas, bo wtedy zmienilibyśmy zdanie), ale uświadomiliśmy sobie, że wiele rzeczy mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby ktoś wcześniej szepnął życzliwe słowo, podał pomocną rękę i udzielił kilku dobrych, życiowych rad.

Mamy nadzieję, że takim właśnie kumplem-przewodnikiem okaże się ta książka. Ogarnęliśmy w niej prawie wszystkie domeny męskiej aktywności – od pracy, treningów, jedzenia, zdrowia, przez styl, nasze relacje z kobietami, aż po przygodę, majsterkowanie, sport i dobrą zabawę. I choć nie dało się pomieścić w niej wszystkich możliwych patentów, to i tak opanowanie większości z nich zajmie Ci trochę czasu.

Jednak warto go poświęcić, by uczynić swoje życie łatwiejszym, prostszym w obsłudze i – po prostu – przyjemniejszym. Poza tym szkoda czasu na wyważanie otwartych drzwi i dreptanie w kółko w poszukiwaniu dobrych i skutecznych rozwiązań.  

To już drugie, rozszerzone wydanie książki, której pierwsza edycja spotkała się z Waszym ciepłym przyjęciem. Ba, nawet nie ciepłym, a gorącym i stąd właśnie pomysł na drugą, poszerzoną o nadesłane przez Was patenty, edycję. Baw się dobrze, korzystaj mądrze.

Redakcja Men's Health Polska

Do nabycia w salonikach prasowych, np. empik, inmedio czy RELAY. Można też zamówić online w naszym sklepie. Cena: 34,90 zł
Wysyłka na terenie Polski za darmo!

 


 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA