[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

1000 patentów, jak wszystko robić lepiej

Pierwsza w historii książka Men's Health jest już dostępna. Zobacz, co znajdziesz w środku, a zrozumiesz, dlaczego jest to kompletny poradnik dla faceta XXI wieku.

książka MH
Kiedy zaczęliśmy zbierać materiały do tego wydania, spodziewana przez nas krynica wiedzy niecodziennej, z której chcieliśmy zaczerpnąć, okazała się być nie źródełkiem, a całym Oceanem Spokojnym. Dopiero wtedy wyszło na jaw, ilu rzeczy nie potrafimy robić, o ilu nie mieliśmy zielonego pojęcia i ile nas w życiu ominęło.

Nie to, że nasze dotychczasowe życie było gorsze bez wiedzy, jak zwiewać przed rozwścieczonym niedźwiedziem (zapewne zresztą dlatego, że go nigdy nie spotkaliśmy w lesie – przynajmniej dotychczas, bo wtedy zmienilibyśmy zdanie), ale uświadomiliśmy sobie, że wiele rzeczy mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby ktoś wcześniej szepnął życzliwe słowo, podał pomocną rękę i udzielił kilku dobrych, życiowych rad.

Mamy nadzieję, że takim właśnie kumplem-przewodnikiem okaże się ta książka. Ogarnęliśmy w niej prawie wszystkie domeny męskiej aktywności – od pracy, treningów, jedzenia, zdrowia, przez styl, nasze relacje z kobietami, aż po przygodę, majsterkowanie, sport i dobrą zabawę. I choć nie dało się pomieścić w niej wszystkich możliwych patentów, to i tak opanowanie większości z nich zajmie Ci trochę czasu.

Jednak warto go poświęcić, by uczynić swoje życie łatwiejszym, prostszym w obsłudze i – po prostu – przyjemniejszym. Poza tym szkoda czasu na wyważanie otwartych drzwi i dreptanie w kółko w poszukiwaniu dobrych i skutecznych rozwiązań – znajdziesz je w naszej książce. Poniżej kilka przykładowych stron z książki.

 


 

 


Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij