REKLAMA

1000 patentów, jak wszystko robić lepiej

Pierwsza w historii książka Men's Health jest już dostępna. Zobacz, co znajdziesz w środku, a zrozumiesz, dlaczego jest to kompletny poradnik dla faceta XXI wieku.

książka MH
Kiedy zaczęliśmy zbierać materiały do tego wydania, spodziewana przez nas krynica wiedzy niecodziennej, z której chcieliśmy zaczerpnąć, okazała się być nie źródełkiem, a całym Oceanem Spokojnym. Dopiero wtedy wyszło na jaw, ilu rzeczy nie potrafimy robić, o ilu nie mieliśmy zielonego pojęcia i ile nas w życiu ominęło.

REKLAMA

Nie to, że nasze dotychczasowe życie było gorsze bez wiedzy, jak zwiewać przed rozwścieczonym niedźwiedziem (zapewne zresztą dlatego, że go nigdy nie spotkaliśmy w lesie – przynajmniej dotychczas, bo wtedy zmienilibyśmy zdanie), ale uświadomiliśmy sobie, że wiele rzeczy mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby ktoś wcześniej szepnął życzliwe słowo, podał pomocną rękę i udzielił kilku dobrych, życiowych rad.

Mamy nadzieję, że takim właśnie kumplem-przewodnikiem okaże się ta książka. Ogarnęliśmy w niej prawie wszystkie domeny męskiej aktywności – od pracy, treningów, jedzenia, zdrowia, przez styl, nasze relacje z kobietami, aż po przygodę, majsterkowanie, sport i dobrą zabawę. I choć nie dało się pomieścić w niej wszystkich możliwych patentów, to i tak opanowanie większości z nich zajmie Ci trochę czasu.

Jednak warto go poświęcić, by uczynić swoje życie łatwiejszym, prostszym w obsłudze i – po prostu – przyjemniejszym. Poza tym szkoda czasu na wyważanie otwartych drzwi i dreptanie w kółko w poszukiwaniu dobrych i skutecznych rozwiązań – znajdziesz je w naszej książce. Poniżej kilka przykładowych stron z książki.

 


 

 


Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA