[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

10 prezentów z pomysłem z okazji dnia kobiet

Bukiet pięknych kwiatów zapewne ucieszy każdą kobietę. Jest to jednak klasyczny podarunek. Kobieta oprócz pamięci doceniają też kreatywność, więc zrób krok do przodu i zaskocz ją. Podaruj prezent, jakiego się nie spodziewa.

prezenty
Przy pomocy koleżanek z Women’s Health przygotowaliśmy dla Was „top ten” pomysłowych, niestandardowych prezentów, które możesz dziś ofiarować dziewczynie czy siostrze. Zaufaj nam, będzie pozytywnie zaskoczona.

REKLAMA

REKLAMA

prezenty Victorinox, cena: 93 zł; victorinox.com/pl
1. Scyzoryk z pilniczkiem do paznokci

REKLAMA

prezenty Glamglow, Gravitymud Black Glitter, cena: 229 zł; douglas.pl
2. Liftingująca, brokatowa maska do twarzy

REKLAMA

REKLAMA

prezenty Kate Hudson, Pretty Happy, 49,90 zł; księgarnie
4. Książka z przepisem na pokochanie siebie

REKLAMA

REKLAMA

prezenty THE VAMP STAMP, VaVaVoom; cena: 99 zł ; sephora.pl
5. Stempel do eyelinera, który pomoże zrobić perfekcyjne kocie oko

REKLAMA

prezenty Oysho, 29,90 zł; oysho.com
6. Materiałowe gumki, które nie niszczą włosów

REKLAMA

REKLAMA

prezenty Pull&Bear, cena: 39,99 zł; pullandbear.com
8. Etui na telefon z Disney’a

REKLAMA

REKLAMA

prezenty Foreo, Luna Play, cena: 169 zł; sephora.pl
10. Szczoteczka do oczyszczania twarzy

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij