[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Związek z aktywną kobietą - dlaczego warto?

Kobiety aktywne są lepszymi kochankami i szybciej osiągają orgazm. Jak uwieść i utrzymać jedną z nich.

kobiety, seks, związek Wyższe libido, częstsze orgazmy - czego chcieć więcej?

Dlaczego ona

Dziewczyny, które kochają ryzyko, nie tylko są lepszymi towarzyszkami zabawy, ale też lepszymi partnerkami, kochankami i przyjaciółkami. "Potrzeba nowych wrażeń przekłada się na ciekawość świata i otwartość na nowe doświadczenia" - mówi doktor Marvin Zuckerman, autor książki pt. "Poszukiwanie wrażeń i ryzykowne zachowania".

Co więcej, kobiety aktywne fizycznie szybciej ulegają pobudzeniu, wykazują silniejsze libido i łatwiej osiągają orgazm. Jeśli to, co mówią naukowcy, jest prawdą, rozsądny facet powinien zrezygnować z podrywu w barze i zacząć szukać partnerki na czele kolarskiego peletonu lub na szczycie ścianki wspinaczkowej.

REKLAMA

Przeczytaj też: Kobiety w świecie fitness

Baw się

Wydaje Ci się, że kobiecie aktywnej musisz koniecznie zaimponować. Pewnie tak, ale mamy dobrą wiadomość. Wcale nie musisz starać się być we wszystkim najlepszy. A już koniecznie lepszy od niej. Schowaj więc męską dumę i wyluzuj. Po prostu spróbuj czegoś nowego - wskocz na deskę surfingową, zatańcz salsę albo wybierz się na jazdę konną. A jeśli coś Ci nie wyjdzie, po prostu śmiej się z siebie. Kobiety cenią w facetach odwagę narażania się na śmieszność.

Kobieta aktywna wybaczy Ci błędy, ale NIGDY nie daruje Ci nudy.

Bądź optymistą

Co jest najtrudniejsze w zdobywaniu kobiet aktywnych? Utrzymanie ich zainteresowania. One źle znoszą nudziarzy. Nie ma dla nich nic gorszego niż rutyna i przewidywalność. Nie staraj się za wszelką cenę planować wszystkiego. Najciekawsze są rzeczy, które robi się spontanicznie. A jak się coś nie uda? Czasami najlepiej wspomina się właśnie wpadki i niepowodzenia. Ale pokazując, że potrafisz wybrnąć z tarapatów, wzbudzasz zaufanie.

Nie tylko bungee

Ryzykowne zachowania wprawiają nas w podniecenie, również seksualne. Ale nie dotyczy to tylko sportów ekstremalnych. Równie skutecznie jak skoki spadochronowe czy spływ kajakowy górską rzeką rozpalić was może wspólne wykonanie piosenki w klubie karaoke. A dzień pełen wrażeń skończy się super seksem. Niestety, tu już musisz wysilić wyobraźni ę. Kobieta aktywna nie daruje Ci nudy - Ty na górze, potem ja na górze, Ty z tyłu, ja na górze, i to by było na tyle. Życie trzeba sobie urozmaicać, a to wymaga odrobiny szaleństwa.

Wspieraj ją

Podejmowanie ryzyka przez Twoją aktywną kobietę często wiąże się z porażką, nierzadko bolesną. Ale najlepszym ruchem, jaki może wykonać facet, jest pełne wsparcie dla niej. Nie ma nic gorszego, niż facet, który cały czas rywalizuje z kobietą i w duchu cieszy się z jej porażki. Albo taki, który poucza. Wiesz, ona jest kobietą, u której wszystko jest na maksa. Albo tak, albo tak. Albo ją akceptujesz z całym jej szaleństwem, ze wszystkimi zaletami i wadami, albo do widzenia.

Miej pasję

Kobieta aktywna potrafi zafascynować sobą tak, że z trudem starcza ci czasu na coś innego. Ale musisz zachować swoją przestrzeń dla waszego wspólnego dobra. Miej swoje hobby, własnych przyjaciół i swoje ścieżki. Facet musi mieć jakąś pasję, inaczej przestanie być dla kobiety interesujący. Twoja aktywna towarzyszka ma naturę wojownika. Lubi zdobywać i pokonywać trudności. Interesują ją tajemnice. Nie bądź więc "za łatwy".

Nie wkręcaj się

Związek dwójki dynamicznych ludzi to może być beczka prochu. Staraj się być piorunochronem. Zamiast wkręcać się w awanturę, po prostu usiądź i napisz do niej list. Dzięki temu będziesz mógł się skupić i oczyścić myśli. Gdy już oboje się uspokoicie, daj jej szansę na odpowiedź.

Men's Health  9/2007

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij