[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Zdrada, Tinder i rozstania: seks i związki okiem kobiet

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Zdrada, Tinder i rozstania: seks i związki okiem kobiet

Rozstania, zdrady i nowe związki. Przeżywamy to i my, i one. Lecz, jak to z kobietami bywa, ich spojrzenie na relację damsko-męskie znacząco różni się od naszego. Sprawdź, co doradzają w seksu i związków.

Zdrada, rozstanie, Tinder RYS. ADAM NICKEL
Rozwiodłem się po ponad 10 latach małżeństwa. Znajomi radzą jak najszybciej wrócić na seksualny rynek. Co myślisz?

Oxy

Długa relacja, w jakiej byłeś, z pewnością wpłynie na Twoje podejście do kolejnych znajomości. Ale bez względu na to, co Ci mówią koledzy, nie spiesz się aż tak bardzo. Rozwód to potężny stres (silniejszy niż np. pobyt w więzieniu) – przewyższa go jedynie śmierć współmałżonka. Bez względu na to, kto był inicjatorem rozwodu, jest to doświadczenie straty i potrzebujesz okresu „żałoby”, aby zaleczyć emocjonalne blizny i dojść do siebie.

To trwa około pół roku. Daj sobie czas. Przemyśl, co poszło nie tak i czego chciałbyś teraz. Jeżeli zamiast tego będziesz się rozpaczliwie miotał od jednego romansu do drugiego, możesz tylko zrobić krzywdę sobie, a przede wszystkim innym osobom. 

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij