[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Zdrada, Tinder i rozstania: seks i związki okiem kobiet

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Zdrada, Tinder i rozstania: seks i związki okiem kobiet

Rozstania, zdrady i nowe związki. Przeżywamy to i my, i one. Lecz, jak to z kobietami bywa, ich spojrzenie na relację damsko-męskie znacząco różni się od naszego. Sprawdź, co doradzają w seksu i związków.

Zdrada, rozstanie, Tinder RYS. ADAM NICKEL
Rozwiodłem się po ponad 10 latach małżeństwa. Znajomi radzą jak najszybciej wrócić na seksualny rynek. Co myślisz?

Oxy

Długa relacja, w jakiej byłeś, z pewnością wpłynie na Twoje podejście do kolejnych znajomości. Ale bez względu na to, co Ci mówią koledzy, nie spiesz się aż tak bardzo. Rozwód to potężny stres (silniejszy niż np. pobyt w więzieniu) – przewyższa go jedynie śmierć współmałżonka. Bez względu na to, kto był inicjatorem rozwodu, jest to doświadczenie straty i potrzebujesz okresu „żałoby”, aby zaleczyć emocjonalne blizny i dojść do siebie.

To trwa około pół roku. Daj sobie czas. Przemyśl, co poszło nie tak i czego chciałbyś teraz. Jeżeli zamiast tego będziesz się rozpaczliwie miotał od jednego romansu do drugiego, możesz tylko zrobić krzywdę sobie, a przede wszystkim innym osobom. 

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij