[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na randce?

Ona nie zwróci uwagi na Twoje popisy i przechwałki, natomiast zarejestruje fakt, że nieuprzejmie potraktowałeś faceta, który chciał Ci zająć miejsce na parkingu. Bądź czujny, ona Cię sprawdza od pierwszej chwili. Pomożemy Ci zdać test celująco.

W ramach testu poświęcenia sprawdzimy, kiedy znudzi Ci się budzenie mnie zapachem świeżo zaparzonej kawy... (fot. Ondrea Barbe)
Test koordynacji

Sportowcy działają na kobiety tym, że są pewni siebie i mają dobrą koordynację ruchów. Kobiety podświadomie zakładają, że sprawni, zgrabni, wysportowani faceci są lepszymi kochankami. Coś w tym jest, swoją drogą. Jeśli nagle rzuci do Ciebie swoje kluczyki od samochodu, pod pretekstem, żebyś go przeparkował, najgorsze co możesz zrobić, to ich nie złapać jedną ręką.

Test poczucia humoru

Jeśli ona kpi z Twojej koszulki z nadrukiem, robi to z określonego powodu. Sprawdza mianowicie, czy potrafisz dowcipnie się odgryêć. Kobiety lubią dowcipnych, trochę złośliwych facetów, którzy przy okazji potrafią się śmiać z siebie.

REKLAMA

Test zazdrości

Nie bądź nadgorliwy w pilnowaniu jej, ale też nie przesadzaj z obojętnością. Jeżeli podczas spotkania w klubie nie masz nic przeciwko temu, żeby Twoja towarzyszka swobodnie kursowała to tu, to tam, rozmawiając z innymi, a sam w tym czasie doskonale się bawisz, ona uzna to za kompletny brak zainteresowania.

Test charakteru

Jeżeli ona inicjuje wymian ę poglądów, czy to na tematy polityczne, ekologiczne, czy społeczne, wszystko jedno, robi to, aby sprawdzić, czy masz charakter. Kobiety szukają mężczyzn, którzy mają poglądy i potrafią o nich kulturalnie dyskutować. To oznacza, że w przyszłości będą również umieli dyskutować o problemach, które przecież pojawiają się w każdym związku.

Test dobrych manier

Zrugaj barmana, a już na wejściu dostajesz minus. Kobiety obserwują bardzo uważnie, jak traktujesz innych ludzi. Tylko cham wykorzystuje fakt bycia klientem, żeby wyżywać się na innych. Kobiety szukają facetów, którzy odnoszą się uprzejmie do innych, zwłaszcza w sytuacjach, w których mają przewag ę. Cenią natomiast powściągliwość w stosunku do skąpo odzianych kelnerek.

Test poświęcenia

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wszystkie próby, czeka Cię najprawdopodobniej coś ekstra, w rodzaju zakupów z jej mamą albo mycia okien u jej babci. To test, jak wiele jesteś dla niej gotów poświęcić.

MH 10/2005

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij