[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Zazdrość, lubrykanty i lesbijki: seksualne ciekawostki MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Zazdrość, lubrykanty i lesbijki: seksualne ciekawostki MH

Zazdrość, lubrykanty, sen i lesbijki. To bohaterowie kolejnej porcji seksualnych ciekawostek MH. Same konkrety i przydatna wiedza.

Seksualne ciekawostki fot. shutterstock.com
1. Jeśli Twoja dziewczyna ma same przyjaciółki, to lepiej poszukaj jej kumpli – badania wykazują, że nie pożałujesz tej decyzji.  

Jesteś zazdrosny o kolegów swojej ukochanej? Wyluzuj! Badania przeprowadzone przez amerykańskich naukowców z uniwersytetu w Oakland pokazują, że kobiety, które mają na co dzień wielu kumpli, uprawiają więcej seksu – ale ze swoim partnerem. Przyczyna leży w męskiej chęci rywalizacji i bycia najlepszym w paczce (również w kwestii uwodzenia), która przenosi się też na Twoją dziewczynę.  

2. Tym razem ilość

14 - o tyle procent każda dodatkowa godzina snu zwiększa ochotę kobiet na seks. Według naukowców z University of Michigan istnieje oczywista zależność pomiędzy wysypianiem się, a libido. Jeszcze jeden argument za sprawiedliwym podziałem obowiązków.

3. Niezbędny dodatek

Lubrykant: łóżkowa konieczność czy seksowny dodatek? Jedno i drugie. „Wielu ludzi przyznaje, że używa go jedynie podczas gry wstępnej dla dobrej zabawy i spotęgowania przyjemności. Lubrykant przestał być więc jedynie lekarstwem na nieprzyjemne tarcie” – mówi dr Debby Herbenick, autorka artykułu na ten temat w „Journal of Sexual Medicine”. Miej pod ręką lubrykant – najlepiej na bazie wody.

4. Ucz się od lesbijek

W kwestii orgazmów lesbijki mogą nas wiele nauczyć. Okazuje się, że szczytują częściej niż heteroseksualistki ze swoimi partnerami: „Journal of Sexual Medicine” podaje, że na 75% lesbijskich orgazmów przypada 62% hetero. „Lesbijki bardziej różnicują techniki seksualne, dzięki czemu stosunek trwa też dłużej” – mówi autor badań, doktor Justin Garcia. Jego rada dla facetów? Bierzcie przykład z kobiet i częściej używajcie rąk oraz ust. 

REKLAMA
 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij