Wystrój sypialni a seks [News MH]

Architekci i dekoratorzy wnętrz wciąż lansują szarości, ciemne zielenie albo granaty. Albo nie interesuje ich udane życie erotyczne swoich klientów, albo nie znają najnowszych badań.

seks, sypialnia

Fioletowe ściany i jedwabna pościel – w tak urządzonej sypialni dzieje się najwięcej. Jak wynika z badań wykonanych dla brytyjskiego domu towarowego Littlewoods, pary, które najczęściej się kochają (średnio 3,5 stosunku na tydzień), mają właśnie fioletową sypialnię. Zaraz za fioletem w rankingu namiętnych kolorów uplasowała się czerwień. Na trzecim miejscu najbardziej aktywnie seksualnych par znaleźli się zwolennicy błękitu.

REKLAMA

ZOBACZ: Jak kolory wpływają na Twoje zdrowie?

Mimo że głęboki niebieski jest powszechnie uznawany za kolor, który usypia i uspokaja, pary, których sypialnia jest pomalowana właśnie na niebiesko, uprawiają seks nieznacznie rzadziej niż kochankowie stymulowani czerwienią – 3,14 raza na tydzień. Unikaj natomiast szarości i zieleni: pary otaczające się tym kolorem kochały się przeciętnie 1,8 raza w ciągu 7 dni. Może to tylko kolejny fejkowy news, ale odmalować na wiosnę przecież nie zaszkodzi...

Miara męskości

Tylko taki odsetek mężczyzn jest zadowolonych z rozmiaru swojego penisa. Za to aż 84% pań zapewnia, że przyrodzenie ich partnerów jest idealnej długości.

Przepis na miłość

Prof. Souffler zbadał 4800 par małżeńskich ze średnim stażem 33 lat. Odkrył, że ci, którzy mają w zwyczaju razem wypić drinka, czują się szczęśliwsi i bardziej spełnieni we wspólnym życiu. Wystarczy kieliszek wina, który pozwoli wyluzować się i porozmawiać o swoim dniu. Uwaga: alkohol wypijany w samotności przynosi odwrotny efekt

Zobacz również:
W dzisiejszym świecie energia do działania potrzebna jest nam od rana do wieczora. Nie ma zmiłuj. Co zapewni nam jej największą dawkę? Dobry trening czy pilnowanie diety? Zapytaliśmy eksperta. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA