[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wysokie libido u kobiet - jak je rozpoznać?

Czasem w niepozornej myszce siedzi demon seksu, a ta na pierwszy rzut oka atrakcyjna dziewczyna od zabaw w łóżku woli "Taniec z gwiazdami". Po czym poznać, że kobieta, którą spotykasz, jest wspaniałą kochanką? Oto podpowiedź.

seks, seks oralny, libido Kobieta, która lubi seks wcale nie musi się z tym obnosić. Czytaj - krótkie mini, szpilki i głęboki dekolt o niczym nie świadczą.

Lubi siebie

Dziewczyna, która lubi siebie, nie wstydzi się swojego ciała ani swoich reakcji, a to przekłada się na radosne podejście do seksu. Unikaj kobiet, które obsesyjnie sprawdzają, jak wyglądają, przeglądają się w każdym lustrze i ciągle coś na sobie poprawiają. Oraz tych, które bez przerwy żądają potwierdzenia, że nie są za grube. Takie kobiety nawet podczas uprawiania seksu myślą o tym, jak wyglądają.

Ładnie się porusza

Spięta i zestresowana dziewczyna najprawdopodobniej ma zbyt dużo problemów, aby rozluźnić się w łóżku. Wszystkie napięcia i stresy mają swoje odbicie w sylwetce i w sposobie chodzenia - sztywny, niepewny krok i lekko przygarbione plecy to najpewniejsze tego sygnały. Szukaj dziewczyn, które poruszają się harmonijnie i z gracją.

REKLAMA

Przeczytaj też: Seks wysokiego ryzyka

Ma poczucie humoru

Jedną z istotnych zalet dobrej kochanki jest to, że nie traktuje wszystkiego (a zwłaszcza seksu) śmiertelnie serio. Luz i dystans to wspaniałe cechy, bo oznaczają tolerancję na własną i swoją niedoskonałość. Doskonale wiesz, jakie to okropne, kiedy ktoś traktuje seks jak egzamin i oczekuje, że wykażesz się na 150%. Uwaga - szukaj kobiet, które śmieją się z całego serca. Zgryźliwy, złośliwy humor, uśmiech półgębkiem to nie to, o co chodzi.

Ma przyjaciół

Lubi ludzi? Jest lubiana? Mężczyźni ją lubią? To znaczy, że ma w sobie dużo pozytywnej energii i przyjazny stosunek do świata. A to też cecha dobrej kochanki.

Lubi dotyk

Ludzie zmysłowi lubią kontakt fizyczny. Chętnie obejmują innych i całują na przywitanie. Nie odskakują, kiedy ktoś znajomy podejdzie za blisko. Jeżeli ona chętnie dotyka Twojej ręki czy ramienia, czochra Ci włosy, mówiąc, że masz ładną fryzurę, to oznacza, że dobrze trafiłeś!

Men's Health 05/2006

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij