Wysokie libido u kobiet - jak je rozpoznać?

Czasem w niepozornej myszce siedzi demon seksu, a ta na pierwszy rzut oka atrakcyjna dziewczyna od zabaw w łóżku woli "Taniec z gwiazdami". Po czym poznać, że kobieta, którą spotykasz, jest wspaniałą kochanką? Oto podpowiedź.

seks, seks oralny, libido
Kobieta, która lubi seks wcale nie musi się z tym obnosić. Czytaj - krótkie mini, szpilki i głęboki dekolt o niczym nie świadczą.

Lubi siebie

Dziewczyna, która lubi siebie, nie wstydzi się swojego ciała ani swoich reakcji, a to przekłada się na radosne podejście do seksu. Unikaj kobiet, które obsesyjnie sprawdzają, jak wyglądają, przeglądają się w każdym lustrze i ciągle coś na sobie poprawiają. Oraz tych, które bez przerwy żądają potwierdzenia, że nie są za grube. Takie kobiety nawet podczas uprawiania seksu myślą o tym, jak wyglądają.

REKLAMA

Ładnie się porusza

Spięta i zestresowana dziewczyna najprawdopodobniej ma zbyt dużo problemów, aby rozluźnić się w łóżku. Wszystkie napięcia i stresy mają swoje odbicie w sylwetce i w sposobie chodzenia - sztywny, niepewny krok i lekko przygarbione plecy to najpewniejsze tego sygnały. Szukaj dziewczyn, które poruszają się harmonijnie i z gracją.

Przeczytaj też: Seks wysokiego ryzyka

Ma poczucie humoru

Jedną z istotnych zalet dobrej kochanki jest to, że nie traktuje wszystkiego (a zwłaszcza seksu) śmiertelnie serio. Luz i dystans to wspaniałe cechy, bo oznaczają tolerancję na własną i swoją niedoskonałość. Doskonale wiesz, jakie to okropne, kiedy ktoś traktuje seks jak egzamin i oczekuje, że wykażesz się na 150%. Uwaga - szukaj kobiet, które śmieją się z całego serca. Zgryźliwy, złośliwy humor, uśmiech półgębkiem to nie to, o co chodzi.

Ma przyjaciół

Lubi ludzi? Jest lubiana? Mężczyźni ją lubią? To znaczy, że ma w sobie dużo pozytywnej energii i przyjazny stosunek do świata. A to też cecha dobrej kochanki.

Lubi dotyk

Ludzie zmysłowi lubią kontakt fizyczny. Chętnie obejmują innych i całują na przywitanie. Nie odskakują, kiedy ktoś znajomy podejdzie za blisko. Jeżeli ona chętnie dotyka Twojej ręki czy ramienia, czochra Ci włosy, mówiąc, że masz ładną fryzurę, to oznacza, że dobrze trafiłeś!

Men's Health 05/2006

REKLAMA