[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.8

Wysokie libido - 5 zasad, by znów poczuć żądzę

Im więcej seksu wokół nas, tym mniej go uprawiamy. Takie są obserwacje naukowców i wyniki badań. Pokręcone? Niekoniecznie. Seks przestał już być po prostu owocem zakazanym, a stał się jedną z wielu rozrywek. Zbyt wielu.

libido, seks, orgazm Odstaw porno, uprawiaj więcej sportu, ogranicz alkohol - libido samo poszybuje pod niebiosa, a Ciebie znów będzie pociągać partnerka w bieliźnie.

Zasada 1.

Wysiłek podwyższy poziom męskich hormonów. Biegaj albo wybierz się do siłowni. Tylko nie przesadzaj. Słyszałeś zapewne, jak kończą fanatycy siłowni i anabolików? Liczne badania potwierdzają, że na męskość dobre są sporty walki.

Zasada 2.

Jeśli chcesz się z kimś przespać, najpierw dobrze się wyśpij. Uczeni z University of Chicago odkryli, że mężczyźni, którzy sypiają mniej niż pięć godzin na dobę przez tydzień lub dłużej, mają znacznie niższy poziom testosteronu niż ci, którzy się wysypiają.

REKLAMA

Zasada 3.

Nie przesadzaj z alkoholem. Otóż alkohol w niewielkich dawkach rozluźnia i zdejmuje z Ciebie (i z niej) blokady. Ale już większe dawki albo długotrwałe nadużywanie ma efekt odwrotny: testosteron spada. Dwa kieliszki wina wieczorem to optymalna dawka.

Warto wiedzieć: Naturalne afrodyzjaki - dieta na super seks

Zasada 4.

Unikaj wynalazków z internetu. Wypróbuj naturalne suplementy: wyciąg z kozieradki wzmacnia libido, orgazm oraz poprawia wydolność organizmu. Podobnie działa ekstrakt z owsa, zażywany 3 razy w tygodniu. L-arginina poprawia erekcję.

Zasada 5.

Lecz depresję. Za 30% przypadków apatii seksualnej odpowiedzialna jest depresja. Jeszcze raz przypominamy tu wszystkim panom, że jest to choroba, którą można, a nawet trzeba leczyć.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij