[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Seks w łazience: poznaj sposoby, aby był gorący

Doświadczeni kochankowie wiedzą, że seks w wannie lub pod prysznicem może być tak gorący, że woda w zetknięciu z rozgrzaną skórą ciał od razu zamienia się w parę. Wykorzystaj tę wiedzę i zmień swoją łazienkę w centrum mokrych zabaw we dwoje.

Łazienka to wymarzone miejsce na relaks i seks. Pod ręką jest mnóstwo przydatnych akcesoriów. No i woda. Po prostu czysta przyjemność. (fot. Stockbyte)
Na przeciętnie 6 metrach kwadratowych naszej skóry znajduje się 14-18 tysięcy receptorów nerwowych. Umiejętne ich pobudzanie może dostarczyć niebywałych doznań seksualnych. Niekoniecznie trzeba się zaraz wcielać w niewidomego mistrza masażu shiatsu; potęgę dotyku można poznać już po zwyczajnych, delikatnych gestach. Łazienka idealnie się do tego nadaje. Dlaczego?

Po pierwsze, wszyscy ją mają, po drugie, woda jest naturalnym żywiołem człowieka, a jej przyjazne ciepło i wilgotność niosą miłe skojarzenia. Poczuj się jak mityczny król Midas, pod którego dotykiem wszystko zamieniało się w złoto, i wprowadź wżycie kilka pomysłów.

REKLAMA

Małe szorowanko

Seks w wannie jest tak rozgrzewający, że na pewno będziecie zmuszeni dolewać zimnej wody do kąpieli.

Kiedy małpy się iskają nawzajem, w ich ciałach wydzielają się endorfiny - naturalne substancje zwane hormonami szczęścia. To samo dzieje się z ludźmi pod wpływem masażu i głaskania. Dlatego właśnie drapanie po plecach stanowi tak doskonały wstęp do stosunku.

Szorowanie pod prysznicem lub w wannie może być niesamowicie przyjemnym i zbliżającym przeżyciem, ale ma też dodatkowe zalety: usuwa martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i poprawia krążenie krwi. Tak oczyszczona skóra łatwiej pozbywa się toksyn, a więc w rezultacie nie tylko wygląda lepiej, ale i jest zdrowsza.

Zróbcie to: Usiądź w wannie, partnerka niech usadowi się między Twoimi udami, nałóż nieco kremu oczyszczającego skórę na jej plecy i delikatnie wcieraj go okrężnymi ruchami. Nie zapomnij o przyrządach: naturalnej gąbce, miękkiej flanelowej ściereczce lub rękawicy do masażu.

Możecie też szorować się nawzajem; to działa tak rozgrzewająco, że będziecie zmuszeni dolewać zimnej wody do kąpieli. A do seksu użyj oliwki lub kremu, bo woda wypłucze z Twojej partnerki wszystkie naturalne nawilżacze.

Spirala napięcia

Kiedy następnym razem będziesz szukał okazji do bliższego kontaktu z jej biustem, rozważ sposób, który na pewno doceni: skóra na piersiach jest szczególnie delikatna i podatna na przedwczesne starzenie, wymaga więc regularnego nawilżania. Jednocześnie tak się szczęśliwie złożyło, że Natura wyposażyła nas w narzędzia wręcz idealne do tego zabiegu - nasze dłonie.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij