[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
5976OCEŃ
3.8

Wielki Słownik Seksu MH

Elementy dominacji i uległości, fetysze, transseksualność, seks grupowy i swingersi. To tylko niektóre pozycje z bardzo długiej listy haseł budzących dziś większe zainteresowanie niż kiedyś. Warto, abyś je poznał, przynajmniej teoretycznie.

Wielki słownik seksu MH fot. shutterstock.com
Możemy śmiać się z literackich przygód pana Greya, ale to właśnie popkultura zaprosiła do erotycznej pierwszej ligi zachowania do tej pory skrywane za zamkniętymi drzwiami sypialni i pozbawionych neonów klubów. Według badań opublikowanych na łamach „Washington Post” książki spod znaku pejcza i kajdanek spowodowały znaczny wzrost sprzedaży wszelakich gadżetów erotycznych w USA. Podejrzewamy, że wszędzie indziej również.

Elementy dominacji i uległości, fetysze, transseksualność, seks grupowy i swingersi. To tylko niektóre pozycje z bardzo długiej listy haseł budzących dziś większe zainteresowanie niż kiedyś. Zdziwiony? My też, ale tylko trochę. Obecna technologia umożliwia zachowanie dyskrecji przy jednoczesnej możliwości zaspokajania nawet najskrytszych seksualnych pragnień – nic dziwnego, że ludzie z tego korzystają. A jak wiadomo, ilu ludzi, tyle gustów. Również seksualnych.

Żebyś nie zgubił się w tym gwałtownie powiększającym się świecie przygotowaliśmy dla Ciebie słowniczek pojęć, które wypada znać, choćby tylko teoretycznie. Będziemy go dla Ciebie systematycznie uzupełniać.

Anal

Crossdressing

Cunnilingus

Głębokie gardło

Punkt G

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij