[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Więcej seksu, więcej kobiet

Oto najszybsze znane ludzkości sposoby, żeby trafić do jej łóżka. Naprawdę nie wymagają specjalnych talentów.

seksowna kobieta fot. Shutterstock
1. Ustąp miejsca starszej pani

Dlaczego to działa?

To oczywiste, że jesteś miły dla niej. Ale zachowywanie się w sposób szarmancki i troskliwy wobec ludzi, z którymi nic Cię nie łączy, jest wysoko punktowane przez kobiety.

Strata punktów

Następuje, kiedy się tym chwalisz. Twoje działania mają wyglądać naturalnie, a nie jak popis.

2. Zaskocz ją pocałunkiem

Dlaczego to działa?

Kobiety uwielbiają pocałunki pozałóżkowe. Takie, które nie prowadzą bezpośrednio do łóżka, tylko pokazują czułość i uczucie. Podobnie działa przytulenie czy wzięcie za rękę w publicznym miejscu. To jest oczywiście część gry wstępnej, ale bardzo rozłożona w czasie.

Strata punktów

Klepnięcie w tyłek i inne tego typu działania. To ma być (na razie) subtelne i delikatne. 

3. Powiedz, że lubisz jej śmiech

Dlaczego to działa?

Bo kobiety uwielbiają komplementy szyte na miarę. Nie banalne, które można powiedzieć każdej, tylko takie, które brzmią tak, jakbyś się wcześniej jej z zachwytem przyglądał i zauważył jej specyficzne cechy, które odróżniają ją od innych (zielone oczy, dołki w policzkach itp.).

Strata punktów

Porównania do swojej byłej są najlepszym sposobem na to, żeby ten wieczór spędzić samotnie, grając na PS4. 

 

REKLAMA

Kobieta w seksownej bieliźnie Dlaczego wysokie obcasy tak działają na mężczyzn? Między innymi dlatego, że kobieta na szpilkach porusza się inaczej, lżej i bardziej seksownie.
4. Wyślij jej kartkę

Dlaczego to działa?

Bo na kobiety działają takie męskie gesty, które świadczą o tym, że facet zadał sobie odrobinę trudu (wyszukał ładną kartkę, poszedł na pocztę itd.), żeby sprawić jej przyjemność. To romantyczne. Podobnie działa własnoręcznie zrobiona kolacja czy obrazek osobiście wyszukany na targu staroci.

Strata punktów

Tekst: "Nie dzwoniłem, bo nie miałem nic na karcie". 

5. Pochwal ją przy innych

Dlaczego to działa?

Kiedy mówisz o niej miłe rzeczy w towarzystwie, to jest jak oświadczenie składane publicznie – ciężej się z tego wycofać i ma większy ciężar gatunkowy niż słowa, które szepczesz jej do ucha. Tak już jest i nic na to nie poradzimy.

Strata punktów

Udawanie przy innych, że nic was nie łączy. Albo, o zgrozo, flirtowanie z innymi dziewczynami. To jest dla niej publiczne upokorzenie – wina trudna do odkupienia. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij