Ważne daty: rocznice, o których musisz pamiętać w związku

Kobiety cenią facetów z dobrą pamięcią. Badania wskazują, że przekłada się to bezpośrednio na ilość seksu. Jeżeli więc nie ufasz sobie, koniecznie wprowadź sobie do notatnika poniższe ważne daty.

fot. Shutterstock
Przecież nie chodzi tak naprawdę o żadną głupią rocznicę, tylko o dowód, że myślisz o swojej partnerce. I umiesz planować. (fot. Shutterstock)

Rocznica spotkania

REKLAMA

Czyli dzień, w którym stało się jasne, że będziecie razem. Kobiety uwielbiają wspominać ten dzień. Jeżeli sprowadzisz temat na odpowiednie tory, Twoja partnerka szybko podsunie Ci klucz, kiedy to było.

Jak to uczcić? Zaproś ją w to miejsce, gdzie byliście na pierwszej randce. Nagraj jej płytę z kawałkami, których wtedy słuchaliście.

Walentynki

Trudno o tym zapomnieć, bo wszystkie media robią szum. To, że niektórzy śmieją się z tej nowej świeckiej tradycji, nie oznacza, że nie lubią dostawać fajnych kartek. Jasne, że lubią – każdy lubi. Jak to uczcić? Wyślij e-kartkę, kup komplet czerwonej bielizny, a do tego butelkę czerwonego wina.

Dzień kobiet

Głupie? Może dla Ciebie. Ona też uważa, że to oldskulowe święto jest trochę głupie, lecz nie zmienia to faktu, że reakcja z Twojej strony jest mile widziana.

Jak to uczcić? Oldskulowo. Wręcz jej goździka i rajstopy i zabierz na piwo do klubu stylizowanego na PRL.

Tydzień przed mistrzostwami

To okres trudny i strasznie wkurzający dla kobiet, bo sympatyczni do tej pory faceci nagle pokazują swoją samczą stronę. Krótko mówiąc, tracą zainteresowanie wspólnym spędzaniem czasu z partnerką, a do miasta wychodzą tylko pod warunkiem, że w tej knajpie jest telewizor.

Jak to uczcić? Przez cały tydzień powinieneś oglądać w TV tylko i wyłącznie te programy i seriale, które lubi ona. Poza tym posprzątaj łazienkę i kuchnię na błysk. Idź z nią do kina i do klubu, gdzie ona może sobie potańczyć. Za kilka dni będzie z kolei Twoje święto.

 

REKLAMA

REKLAMA

Udany związek, szczęśliwy związek shutterstock.com
I pamiętaj: bilans zysków i strat musi się zgadzać. Każdy ma wnosić coś do związku. W końcu to gra zespołowa.

Jej urodziny

REKLAMA

Im kobieta starsza, tym mniej je lubi. Ale Ty pamiętaj. W życzeniach urodzinowych chodzi o to, żebyś to zrobił jako pierwszy. Zanim rozdzwoni się telefon z życzeniami od rodziny. Wymaga to nastawienia sobie przypominajki w telefonie na dzień wcześniej.

Jak to uczcić? Z samego rana serwujesz kupione poprzedniego dnia kwiaty i prezent oraz śniadanie do łóżka. Wieczorem masz nie mękolić i być miły dla jej przyjaciół i rodziny, których zaprosiła na imprezę.

Jej imieniny

Sprawdź dokładnie, gdyż w kalendarzu może być kilka dat. Każdy powód jest dobry, żeby złożyć życzenia. I błysnąć dobrą pamięcią.

Jak to uczcić? Patrz punkt: Jej urodziny.

Imieniny jej matki

To data dla lizusów, ale gdy masz poważne zamiary, lepiej sobie zanotuj. Wszystkie starsze panie są czułe na tym punkcie, a większość kobiet jest czuła na to, jakie wrażenie robisz na jej matce.

Jak to uczcić? Telefon z życzeniami na ogół wystarczy, no chyba że zostaniecie zaproszeni na ciasto. Wtedy idź i kontynuuj robienie dobrego wrażenia.

Najdłuższa noc w roku

Wypada z 21 na 22 grudnia. Doskonały pretekst do naprawdę fajnego seksu.

Jak to uczcić? Zrób kolację, otwórz butelkę wina, miej w pogotowiu erotyczne filmy i pozwól się ponieść fantazji.

Zobacz również:
REKLAMA