[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Walka o władzę w związku: oddaj rundę, wygraj walkę

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Walka o władzę w związku: oddaj rundę, wygraj walkę

Zamiast stosować uniki, inteligentnie rozegraj sporne kwestie. Zobacz, kiedy można odpuścić, a kiedy lepiej walczyć o swoje.

brunetka fot. Shutterstock

1. Ona zawsze chce wybierać miejsce na wakacje/randkę

Lepiej nie odpuszczać

W każdym związku istnieje coś na kształt cichej walki o władzę. Pierwsze spotkania często ustalają przyszły układ sił. To zrozumiałe, że chcesz być uprzejmy, ale nie oddawaj łatwo pola. A może ta Twoja uprzejmość to zwykłe lenistwo? Zamiast wymyślać, godzisz się na to, co Ci zaproponują.

Odkręć to

To nie jest tak, że Ty powinieneś sam o wszystkim decydować. Ale wykaż trochę inicjatywy. Wymyśl atrakcyjny program na spotkanie, zorganizuj bilety. Najlepiej już miesiąc wcześniej zorientuj się, jakie atrakcje są w waszej okolicy i zarezerwuj bilety. Talenty organizacyjne i umiejętność planowania znajdują się wysoko w hierarchii męskich zalet.

2. Nie widzi nic złego w spotkaniach z eks

Lepiej nie odpuszczać

Bez względu na to, czy jej eks to fajny facet, czy też kawał łobuza, to ich związek, o ile dobrze rozumiemy, już się zakończył, prawda? Ale są ludzie, którzy po prostu nie potrafią się niczego pozbyć definitywnie. I wnoszą niepokój do związku wszystkich swoich byłych (albo byłe, bo to nie jest tylko specjalność kobiet).

Może też być tak, że ona nie jest tak do końca pewna, jak się sprawa między Wami rozwinie i trzyma swojego eks w odwodzie. W każdym przypadku dla związku jest zdrowiej, jeżeli się po nim nie pętają jakieś widma przeszłości.

Odkręć to

Tylko nie rób scen, bo chyba nie chcesz wyjść na zazdrośnika. Zaproponuj, że Ty w tym czasie będziesz się spotykał ze swoimi poprzednimi dziewczynami, skoro to takie naturalne? Albo żebyście się spotykali we trójkę. Pasuje? Głowę dajemy, że nie.

REKLAMA

REKLAMA

Piękna kobieta, seksowna kobieta Czy z w parze z pięknem idzie arogancja i skłonność do zdrad?

3. Wymaga, żebyś to Ty zawsze płacił

Lepiej nie odpuszczać

Fakt, że to Ty, zapraszając, sięgasz po portfel, świadczy o tym, że jesteś dżentelmenem. I chwała Ci za to, jednak jest to tylko Twoja dobra wola, a nie żaden obowiązek towarzyski. Zwłaszcza jeżeli jesteście w podobnej sytuacji finansowej, obydwoje pracujecie i zarabiacie. I nie są to Wasze pierwsze randki, tylko już jesteście jakiś czas razem.

Czasy się trochę zmieniły i cywilizowani ludzie zdają sobie z tego sprawę. Teraz stawiamy na partnerstwo, co oznacza, że wspólnie płacimy za rozrywki, a potem za wspólne życie.

Odkręć to

Nie bądź taki wyrywny z płaceniem. Daj się jej zaprosić, kupić bilety na koncert. A jeżeli nie wykazuje inicjatywy? To problem. Naprawdę chcesz się wiązać z kobietą, która ma taki roszczeniowy stosunek do Ciebie?

4. Chce Ci wybierać ubrania

Odpuść sobie

W większości przypadków możesz na tym bardzo dobrze wyjść. One naprawdę mają oko, a ponieważ uważają, że dobrze ubrany partner świadczy o kobiecie, to masz szansę skompletować bardzo fajną garderobę. A w dodatku zrobisz jej tym bez wielkiego wysiłku frajdę, bo one lubią o nas dbać.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij