Walentynkowy prezent bez pudła

Plan na walentynkowy wieczór – rozpakować ją z wyjściowych fatałaszków. Jak to zrobić? Najpierw daj jej do rozpakowania coś od siebie. A później pokaż, co potrafisz z tym zrobić. W tej pierwszej kwestii służymy radą i naszą skromną listą top wśród prezentów. 

kobieta prezent, walentynki Youra Pechkin
fot. Youra Pechkin

1. Seksowna bielizna

REKLAMA

Kobiety, nawet ubrane, gdy mają ją na sobie, czują się bardziej atrakcyjne, zmysłowe i seksowne. Każda ożywi się na widok koronkowego prezentu – ba, nie tylko ożywi, ale da się namówić na natychmiastową przymiarkę. Twoje zadanie polega teraz tylko na wyrażeniu odpowiedniego do widoku zachwytu. Kwestia, co robić tego wieczoru, sama się rozwiąże.

2. Stylowe kajdanki

Jeśli Twoja kobieta lubi eksperymenty w łóżku, podaruj jej kajdanki. Wybierz te skórzane – metal może ranić skórę, a futerko to tandeta. Rozwój akcji zależy od tego, na co ona ma ochotę. Zacznij od mniej ryzykownych gestów i powoli wprowadzaj elementy coraz bardziej niegrzeczne. Dawanie klapsów dodaje sytuacji rozpędu. Nie zapomnij pytać, czy możesz posunąć się dalej.

3. Olejek do masażu

Skóra jest największym organem. Znajduje się na niej od 14 do 18 tysięcy receptorów nerwowych, które, umiejętnie pobudzane, mogą dostarczyć niesamowitych doznań seksualnych. Nie musisz kończyć kursów masażu. Wystarczy, że nie zaczniesz marudzić po 5 minutach, że już Ci się znudziło. Użyj aromatycznego olejku i pozwól jej się zrelaksować. Wdzięczność gwarantowana.

4. Karty erotyczne

Zabawa w odgrywanie ról może być bardzo podniecająca, ale wielu ludzi wstydzi się mówić o swoich fantazjach. Specjalne karty pomogą Wam skupić się na działaniu. Poszczególne ich rodzaje mogą określać: scenerię (powiedzmy – pusta klasa), rekwizyty (biurko), seksowną fabułę (uczeń uwodzi nauczycielkę) i poradę dotyczącą użycia danego rekwizytu.

5. Polaroid

Zrobienie swojej kobiecie rozbieranej sesji zdjęciowej wywinduje jej samoocenę pod sufit. Użycie polaroida jest dużo mniej ryzykowne niż cykanie zdjęć zwykłym aparatem – nie zostaje po nim negatyw ani cyfrowe pliki. Poza tym chwilę po naciśnięciu przycisku zdjęcie jest gotowe – nie musisz czekać na załadowanie, drukowanie czy wywoływanie zdjęć. Od razu możesz się zachwycać. 

Rada MH: Zanim kupisz walentynkowy prezent, dobrze się zastanów. Istnieje czarna lista przedmiotów, które zamiast gorącego dowodu wdzięczności zapewnią Ci powolną i okrutną śmierć. Listę najbardziej znienawidzonych podarunków otwierają: za duża bielizna, czekoladki z promocji, tania biżuteria, sprzęt AGD, karta podarunkowa, karnet do kosmetyczki lub na siłownię. 

MH 02/2014

REKLAMA