[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.1

Wakacyjny podryw: zapomnij o gotowych tekstach

Słońce, plaża, drinki – luźna atmosfera wakacji sprawia, że zaczynasz czuć się mistrzem podrywu. Uważaj, by nie zwiodła Cię przesadna pewność siebie. Oto 4 teksty, przez które na pewno dostaniesz kosza. Naszym zdaniem - zasłużenie.

wakacyjny podryw fot. Getty Images
1. Popilnujesz moich rzeczy? Tylko uważaj, mam tam tajne dokumenty. 

Tak, popilnuje. A gdy już wrócisz od Doktora No, wypastuje Ci też strzelające buty, pomoże uratować świat i odda Ci się w Twoim Astonie Martinie. Zupełnie Cię pogięło? 

REKLAMA

2. Wyglądasz jak moja nowa dziewczyna

A Ty jak tani plażowy podrywacz spod Ustki. Spadaj.

3. Czy mogłabyś mi posmarować plecy kremem, bo nie sięgam?

Nie, nie mogłaby. Widzi Cię pierwszy raz w życiu, a poza tym w dobie gender i równouprawnienia plecki może Ci posmarować kumpel. Nie rób z siebie ofiary. 

4. Ty to chyba jesteś modelką...

Wiemy, że podryw rządzi się swoimi prawami i nie takie gadki one słyszały, ale są granice brawury… Litości. 

MH 07/2015 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij