[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

W 13 produktów do lepszego seksu

Erekcja jak wieża Eiffla, długodystansowość i wytrzymałość żółwia, wytrysk jak islandzkie gejzery – wszystko w zasięgu ręki i portfela. Jedyny koszt po naszym proseksualnym menu to nowe łóżko, które będziesz musiał kupić. Oto najlepsze naturalne afrodyzjaki.

kobieta z bananem fot. Fisher Photostudio, 2014, shutterstock.com
1. Kawa

Kofeina może zwiększać produkcję energii nawet o 1/3, ale tylko u tych, którzy piją kawę z umiarem. Jeżeli planujesz seksualny maraton, a jesteś kawoszem, odstaw poranną kawę i wypij esspreso wieczorem. Pobudzenie gwarantowane. U kobiet działa podobnie.

Moc: 3/5

Nie wierzcie w cudowne mikstury i dopalacze. To, czego potrzebujesz, znajdziesz w każdym sklepie. A potem już tylko ćwiczenia praktyczne w terenie.

2. Tuńczyk

Tajemnica tuńczyka, oprócz smaku, tkwi w witaminie B3. Zwana przez naukowców niacyną lub kwasem nikotynowym, rozcieńcza krew, poprawiając tym samym siłę naszej erekcji. Ci sami naukowcy dorzucają jeszcze bonus: zwiększenie mocy orgazmu.

Moc: 4/5

3. Banan

Potas jest źródłem zbawiennej, seksualnej mocy bananów, a nie ich falliczny kształt. To właśnie on zadba, między innymi, o prawidłowe ciśnienie krwi w całym organizmie. Tak, tak, w całym, łącznie z koleżką na dole. Nie lubisz bananów – sięgnij po suszone figi.

Moc: 4/5

4. Rozmaryn

Zwłaszcza faceci są wrażliwi na jego olejki eteryczne – poprawiają krążenie krwi, a przez to działanie całej hydrauliki, i podnoszą libido. Producenci damskich perfum wiedzą to od dawna, dodając nutę rozmarynu do składu kosmetyków.

Moc: 3/5

REKLAMA

REKLAMA

pomidory fot. Elnur, 2015, shutterstock.com
5. Pomidor

O likopenie w nich zawartym, dbającym o zdrowie naszej prostaty, słyszeli wszyscy, ale o beta-karotenie już nie. Przemienia się on w naszym organizmie w witaminę A, która jest arcyważna dla produkcji testosteronu i sprawnego działania narządów płciowych.

Moc: 4/5

5. Papryka chili

Ostra jak diabli, ale umiejętnie dozowana daje silniejszą ejakulację, trwalszy wzwód i mocniejsze orgazmy. W dodatku powoduje wzmożoną produkcję potu, a ten, zdaniem uczonych z Uniwersytetu Kalifornijskiego, podnosi poziom kortyzolu u kobiet i ochotę na seks.

Moc: 5/5

7. Ogórek

Ponieważ Amerykanie badają wszystko, co jest możliwe do zbadania, opisali też ogórka. Okazało się, że jego zapach zwiększa podniecenie kobiet – tj. napływ krwi do genitaliów – o 14%. Dość trudno nacierać się ogórkiem, ale jest woda Ralfa Laurena o podobnym zapachu.

Moc: 4/5

REKLAMA

ryż brązowy fot. annata78 2015/shutterstock
8. Arbuz

Występująca w arbuzie cytrulina przekształca się w organizmie w argininę, a ta podnosi stężenie tlenku azotu we krwi. Naczynia zostają rozszerzone, przepływ krwi zwiększony i właśnie na tym efekcie producenci viagry zarobili miliardy.

Moc: 4/5

9. Krewetki

W owocach morza szukamy cynku i selenu. Podnoszą poziom testosteronu i w konsekwencji libido, chronią krwinki i błony komórkowe przed wolnymi rodnikami, które mogą zagrażać naszym gruczołom płciowym i osłabiać erekcję.

Moc: 5/5

10. Brązowy ryż

Wrażliwość na dotyk, siła orgazmu, wytrysk jak gejzer – to wszystko magnez. A brązowy ryż jest jego prawdziwą kopalnią. Do tego dostajesz także pokaźną dawkę witaminy B, która wspomoże organizm w produkcji energii. A ta się w łóżku przydaje, tak mówią.

Moc: 4/5

REKLAMA

REKLAMA

ostrygi, owoce morza fot. shutterstock.com
11. Wanilia

Kamasutra wymienia ją jako jeden z najsilniejszych afrodyzjaków, a goście znali się na rzeczy. Sam jej zapach pobudza krążenie, a wydzielane fi toferomony dają poczucie zadowolenia i relaksu. Do dziś laski wanilli stosowane są w walce z impotencją.

Moc: 5/5

12. Czosnek

Zmiażdżone ząbki wydzielają alicynę, zwiększającą przepływ krwi do narządów płciowych, poprawiającą erekcję i wzmagającą podniecenie. Te same ząbki jednak – dzięki związkom siarki – zamiast pomóc mogą zrujnować związek. Nie jedz go sam wieczorem.

Moc: 4/5

13. Ostrygi

Casanova jadał je tuzinami, ale oczywiście możesz wierzyć, że po prostu był łakomy. Naukowcy są innego zdania i stawiają na cynk decydujący o jakości naszego życia seksualnego. Uwaga palacze – kadm w dymie blokuje wchłanianie cynku, więc kiedyś może być zdziwko.

Moc: 5/5

MH 06/13

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij