[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Używanie prezerwatyw: co i jak?

Świece, wino, muzyka? OK. Ale na pierwszy raz koniecznie kup paczkę prezerwatyw. Nie ma pytania: "Czy używać?". Jest pytanie: "Jak?".

prezerwatywa w ustach kobiecych fot. Shutterstock
1. Miej je pod ręką

Niektórzy faceci trzymają je w szufladzie szafki nocnej. Ale widok trzydziestu opakowań może nieco zaniepokoić Twoją partnerkę. Najlepiej schować kilka w kosmetyczce stojącej przy łóżku. Jeżeli działasz w terenie, pamiętaj, że najbezpieczniejsza jest kieszeń marynarki. W spodniach faceci często trzymają różne śmieci, które mogą uszkodzić prezerwatywy.

2. I użyj

Nowoczesny facet nie robi z używania prezerwatywy ceregieli. Wyciąga je w momencie, gdy gra wstępna nabiera ognia. Wcześniej lekko naderwij opakowanie, żeby się później komicznie z nim nie szarpać. Możesz powiedzieć coś w rodzaju: "Chciałem, żebyś się czuła komfortowo". To upewni partnerkę, że nie podejrzewasz jej o choroby weneryczne.

3. Akcja

Zakładanie prezerwatywy może być jednym z elementów gry wstępnej. Zaopatrz się w żel nawilżający (nigdy nie używaj oliwki łącznie z prezerwatywą), np. Durex play. Dobrze jest kroplą zwilżyć wnętrze prezerwatywy.

Pamiętaj, by po zakończonej akcji przytrzymać kondom, gdy się wycofujesz. Połóż go pod łóżkiem i, wychodząc z sypialni, nie zapomnij zabrać.

4. A jeżeli ona ma przy sobie?

Niektórych facetów zbija z tropu widok kobiety, która wyciąga z torebki prezerwatywę. Spójrz na to tak: ten głos, który Ci mówi: "O!, ona chyba miała wielu partnerów" (czy jakoś tak) należy do osobnika jaskiniowego, który nie może pogodzić się z równouprawnieniem. Ciesz się, że jesteś z kobietą, która umie zadbać i o siebie, i o Ciebie.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij