Używanie prezerwatyw: co i jak?

Świece, wino, muzyka? OK. Ale na pierwszy raz koniecznie kup paczkę prezerwatyw. Nie ma pytania: "Czy używać?". Jest pytanie: "Jak?".

prezerwatywa w ustach kobiecych fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Miej je pod ręką

REKLAMA

Niektórzy faceci trzymają je w szufladzie szafki nocnej. Ale widok trzydziestu opakowań może nieco zaniepokoić Twoją partnerkę. Najlepiej schować kilka w kosmetyczce stojącej przy łóżku. Jeżeli działasz w terenie, pamiętaj, że najbezpieczniejsza jest kieszeń marynarki. W spodniach faceci często trzymają różne śmieci, które mogą uszkodzić prezerwatywy.

2. I użyj

Nowoczesny facet nie robi z używania prezerwatywy ceregieli. Wyciąga je w momencie, gdy gra wstępna nabiera ognia. Wcześniej lekko naderwij opakowanie, żeby się później komicznie z nim nie szarpać. Możesz powiedzieć coś w rodzaju: "Chciałem, żebyś się czuła komfortowo". To upewni partnerkę, że nie podejrzewasz jej o choroby weneryczne.

3. Akcja

Zakładanie prezerwatywy może być jednym z elementów gry wstępnej. Zaopatrz się w żel nawilżający (nigdy nie używaj oliwki łącznie z prezerwatywą), np. Durex play. Dobrze jest kroplą zwilżyć wnętrze prezerwatywy.

Pamiętaj, by po zakończonej akcji przytrzymać kondom, gdy się wycofujesz. Połóż go pod łóżkiem i, wychodząc z sypialni, nie zapomnij zabrać.

4. A jeżeli ona ma przy sobie?

Niektórych facetów zbija z tropu widok kobiety, która wyciąga z torebki prezerwatywę. Spójrz na to tak: ten głos, który Ci mówi: "O!, ona chyba miała wielu partnerów" (czy jakoś tak) należy do osobnika jaskiniowego, który nie może pogodzić się z równouprawnieniem. Ciesz się, że jesteś z kobietą, która umie zadbać i o siebie, i o Ciebie.

REKLAMA