REKLAMA

Uwodzenie - zdobądź... jej przyjaciółki

Ponieważ każda kobieta szalenie liczy się z opinią swoich przyjaciółek, najpierw musisz oczarować właśnie je, żeby ułatwić sobie zdobycie serca tej jedynej.

uwodzenie, podryw Jeśli zyskasz aprobatę w oczach jej bliskich koleżanek, będzie to już więcej niż połowa sukcesu. One ocenią każdy szczegół i nie omieszkają się podzielić opinią z Twoją wybranką.
Kiedy stajesz twarzą w twarz z przyjaciółkami kobiety, którą jesteś zainteresowany, musisz mieć się na baczności. Nie spodobasz im się - fatalnie. Nawet jeśli zrobisz na niej wrażenie, kochane przyjaciółki bankowo Cię jej obrzydzą. Ale jeśli zapunktujesz u nich, zdobycie tej kobiety przyjdzie Ci z łatwością.

Otwarte kółko

Zanim zrobisz pierwszy krok w stronę dziewczyny, która siedzi w gronie przyjaciółek, dokładnie przyjrzyj się tej grupce. Jeśli siedzą w ciasnym kółku zajęte sobą, najprawdopodobniej omawiają bardzo ważne sprawy i zostaniesz potraktowany jak intruz. Najlepiej jeśli siedzą obok siebie i rozglądają się po sali. To oznacza, że są nastawione na poznawanie nowych ludzi i chętnie zaproszą kogoś do towarzystwa. Jeśli przejdzie przez wstępną selekcję, oczywiście.

REKLAMA

Dobre wejście

Podejście i przedstawienie się wszystkim po kolei paniom to zbyt oficjalne. Najlepiej jako punktu zaczepienia użyć czegoś, co jest w najbliższym otoczeniu. Np. "Przyłączycie się, dziewczyny, do rozgrywki?" ( jeśli stoisz obok tarczy do gry w rzutki albo przy stole do bilarda) albo "Mogę puścić Depeche Mode? Czy może koleżanki wolą coś nowszego?" (to w wypadku, jeżeli masz w pobliżu szafę grającą).

Zacznij od liderki

Zwróć uwagę, która z dziewczyn pełni rolę liderki w tej grupie. Ona będzie Twoim naturalnym punktem zaczepienia. Na początku kieruj do niej pytania i żarty, nawet jeśli podoba Ci się ta najbardziej nieśmiała. Tematy? W wielu poradnikach zaleca się stosowanie reguły 30-dniowej. Możesz mówić albo pytać o opinię na temat aktualnych zdarzeń, czegoś, co wydarzyło się nie dawniej niż 30 dni wcześniej albo ma się niedługo zdarzyć.

Przeczytaj też: Czytaj jej sygnały

Mowa ciała

Okazuj swoje zainteresowanie dziewczynie, która Ci się podoba, odzwierciedlając jej gesty. Tzn. jeśli ona kiwa głową, Ty też; jeśli gestykuluje, Ty zachowuj się podobnie; jeśli się śmieje - śmiej się. Zwracaj uwagę na tematy, przy których ona się ożywia i staraj się je rozwijać. Pytaj ją o zdanie, lekko pochylając się w jej kierunku.

Separacja

Twoim celem jest teraz znalezienie się z nią choćby na chwilę sam na sam. Na przykład poproś o pomoc przy przynoszeniu drinków z baru albo o radę w wyborze utworu w szafie grającej. Cokolwiek, żeby poprosić ją o numer telefonu. Będzie dumna, że wybrałeś właśnie ją.

Men's Health 05/2006

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA