Uwodzenie - skuteczne teksty otwierające

Używanie wyczytanych w sieci tekstów, które mają zawrócić kobiecie w głowie to raczej ostateczny akt desperacji. Każda kobieta jest inna i każda da Ci szansę, abyś pokazał się jej z dobrej strony. Jak jednak do niej podejść i uczynić pierwszy krok? Sprawdź nasze 10 sugestii.

uwodzenie, teksty na podryw Shutterstock
fot. Shutterstock

Postawmy sprawę jasno już na starcie: Używanie oklepanych tekstów, aby zainteresować sobą kobietę to coś, czego nie popieramy. Te gotowe sposoby na podryw są w naszej opinii jedynie dowodem na to, że brakuje Ci inteligencji, charyzmy i uroku osobistego. Ta mieszanka zaś z całą pewnością może pomóc zawrócić jej w głowie.

REKLAMA

Wracając jednak do "pickup lines", o których mamy zamiar opowiedzieć, są one z natury kiepskie, mało błyskotliwe i przestarzałe. Zachęcamy wszystkich facetów do używania swojej kreatywności.

Na potrzeby tego artykułu, nie odrzucamy w całości idei "tekstów na podryw". Wybraliśmy 10 zwrotów, którymi można posłużyć się w odpowiedni sposób, aby przełamać przysłowiowe lody.

Nie są to teksty, po których ona sama wskoczy do Twojego łóżka. Chcemy jednak dostarczyć Ci motywacji i pomysłów, jak zbliżyć do siebie atrakcyjną kobietę, rozpocząć rozmowę i podtrzymać ją w elegancki i niewymuszony sposób.

1. "Przepraszam, czy to miejsce jest wolne?"

Niewinne, czarujące i uprzejme. Bezpiecznie jest założyć, że wolne miejsce, obok którego ona siedzi, już do kogoś należy. Pokazując, że bierzesz pod uwagę taki fakt, stajesz się w jej oczach człowiekiem z klasą. Ten tekst jest skuteczny, biorąc pod uwagę niebywałą dyskrecję tkwiącą w tym pytaniu. Dajesz jej okazja, aby zaproponowała Ci żebyś się przysiadł.

2. "Czy chciałabyś zatańczyć?"

Na szczęście potrafisz się jakoś ruszać. Jesteś na dobrej drodze. Kobiety uwielbiają tańczyć, więc jeśli będzie pod wrażeniem Twoich ruchów, to z pewnością szybko nie wypuści Cię z ramion podczas gorącego tanga.

3. "Czy masz może ochotę na…?"

W wykropkowaną część pytania wstaw nazwę napoju, który uważasz za odpowiedni dla danej sytuacji. W większości przypadków, mówimy o spotkaniu na imprezie, domówce lub evencie muzycznym, więc dobrym wyborem będzie drink lub wino. Gdziekolwiek byście się nie spotkali, to pytanie daje całkiem niezłe możliwości, aby pokazać się jej jako koneser. Ale bez przesady w tę złą szpanerską stronę.

4. "Czy bywasz tutaj często? Może mogłabyś mi doradzić…"

Jeśli masz trudności z wyborem dania, napoju lub nawet nowych spodni możesz dać się wykazać uroczej nieznajomej, której rada będzie dla Ciebie istotna. Wykorzystaj jej wybór jako temat do rozmowy, a zobaczysz, że wymiana zdań przyjdzie lekko.

Przeczytaj też: Uwiedź ją stylem

5. "Przepraszam, czy możesz mi pomóc?"

Oto delikatny sposób, aby się do niej zbliżyć i okazać nienachalne zainteresowanie. Może być to coś banalnego, jak przypilnowanie Twoich rzeczy przez chwilę lub pomoc w rozgryzieniu tytułu piosenki, którą właśnie puścił DJ.

Dla niej będzie to wyraz tego, że jesteś nią zainteresowany, lecz także doceniasz jej opinię i wybór. Prośba o pomoc to niewerbalna wskazówka, że jesteś pod wrażeniem jej wyglądu, co także potwierdza, że jej gust i opinia są przez Ciebie cenione.

6. "Czy uważasz, że to miejsce jest…?"

Uzupełnij zapytanie słowem, które najlepiej wydaje Ci się opisywać miejsce Waszego spotkania. Jest elegancko czy może imprezowo i luzacko? Przy odrobinie szczęścia ona podzieli Twoje zdanie, co ostatecznie doprowadzi do dalszej rozmowy o panującej atmosferze, wystroju i podobnych miejscach, w których mieliście okazję przebywać. Pamiętaj, aby nigdy przy niej nie narzekać!

7. "Wyglądasz na zainteresowaną ciekawą rozmową..."

Jeżeli uda Ci się to wypowiedzieć odpowiednim tonem i z właściwą pewnością siebie, na jej twarzy powinien pojawić się szeroki uśmiech. Ten tekst pomaga przełamać oporność i spontanicznie kreuje temat do rozmowy. Może być nim cokolwiek, począwszy od jedzenia do win, aktualnych wydarzeń lub miejsca, w którym przebywacie.

Pamiętaj, aby być dobrym słuchaczem, lecz w odpowiednich momentach zabawiać ją błyskotliwymi uwagami, bo to właśnie obiecywałeś podchodząc do niej wcześniej.

8. "Czy mogę Cię odprowadzić do…?"

Gdy zauważysz kobietę samotnie udającą się w kierunku stolika, windy lub baru – miłym gestem będzie grzeczne zaproponowanie zapewnienia jej poczucia bezpieczeństwa. Prawdopodobnie ona nie będzie szła zbyt daleko, więc postaraj się w stu procentach pokazać swój urok i charyzmę.

9. "Wow! Ta sukienka, którą masz na sobie, jest oszałamiająca"

Kobiety wkładają wiele wysiłku, aby przygotować swój wygląd tak, aby jak najlepiej odzwierciedlał ich aktualne samopoczucie i styl. Twój komplement jest dla niej potwierdzeniem, że te starania zostały zauważone i docenione.

Ten mały gest poprawi jej pewność siebie i da Ci szansę, aby coś dopowiedzieć lub rozpocząć ciekawą rozmowę. Zrób mały research i uzbrój się w ciekawostki, które można wyczytać z informacji o jej ubiorze. Twoja uwaga musi być prawdziwa i szczera.

10. "Pomyślałem, że powinnaś to wiedzieć. Masz wspaniałe…"

Pewnie, możesz powiedzieć coś uwłaczającego, a następnie oberwać w twarz. Sugerujemy jednak, aby komplementować raczej jej uśmiech lub oczy, ponieważ jest to dużo częściej gwarantem tego, że ona otworzy się na tyle, abyś mógł zaciekawić ją rozmową. Pochlebstwa to nie wszystko? Pewnie, ale kluczem jest tu, abyś był szczery i zupełnie pewny swojej obserwacji. Ona pozna, gdy mówisz prawdę, a kiedy zmyślasz coś na poczekaniu.

MH

REKLAMA