Uwodzenie okiem kobiet - liczy się 15 minut

Jeżeli w ciągu pierwszych 15 minut znajomości nie udało ci się zrobić wrażenia na kobiecie, nie licz na to, że tygodnie starań i uwodzenia zmienią twoją sytuację. Nie zmienią. O sukcesie decydują minuty. Nawet nie wiesz, jak szybko podejmujemy decyzję odnośnie do twojej osoby.  

uwodzenie, podryw, seks
Sztuka konwersacji – sztuka uwodzenia.

Spotykamy się w klubie albo na imprezie, gdziekolwiek, gdzie atmosfera sprzyja poznawaniu się. Dostrzegasz moje spojrzenie? To dobrze, bo teraz twój ruch. Niestety, w ośmiu przypadkach na dziesięć nie potrafisz wykorzystać tej szansy. A druga może się nie powtórzyć. Nieśmiały? A może brak podstawowych umiejętności nawiązywania kontaktu? Nie przejmuj się. Wszystkiego można się nauczyć.

REKLAMA

Zbliż się

Jeżeli zdecydujesz się podejść mogę przyjrzeć ci się z bliska. Powód może być banalny – może chciałbyś dowiedzieć się, która jest godzina. To nie istotne, że twój nadgarstek zdobi wyszukany model Tissot. Po prostu zapytaj. Teraz ważne są twoje oczy, twój zapach i głos. Przyglądam ci się uważnie i odbieram wszystkie sygnały. Swoją obecnością musisz sprawić, żebym poczuła się bezpieczna.

Zrelaksuj się.Nie przestępuj z nogi na nogę, nie wykonuj nerwowych ruchów dłońmi, patrz mi w oczy szczerze, ale nie natarczywie, mów spokojnym niskim głosem. Działaj na mnie kojąco. Odłóż telefon komórkowy. Niech nic cię teraz nie interesuje oprócz mnie.

Otwarcie

Pierwsze słowa, jakie wypowiesz, nie muszą wcale powalać oryginalnością. Jeżeli będziesz bardzo się starał za każ- dym razem wymyślić coś błyskotliwego, grozi nam, że nigdy się nie poznamy. Moje koleżanki zostały skutecznie poderwane na najzwyczajniejsze w świecie: „Jak się bawisz? A co pijesz? A często tu bywasz? Czy my się przypadkiem nie znamy?”.

Przeczytaj też: Porady od trenera uwodzenia

Nieważne, co powiesz, ważne jak. Niech brzmi tak, jakby właśnie przyszło ci to do głowy. Nie myśl sobie, że musisz powiedzieć to pewnym siebie głosem. Możesz być nieco skrępowany – to robi dobre wrażenie. Znaczy, że nie jesteś zawodowym podrywaczem i podejście do mnie dużo cię kosztowało. Ale zrobiłam na tobie takie wrażenie, że po prostu nie mogłeś się oprzeć.

Komplement

Masz jeszcze chwilę. Powiedz mi coś miłego. Tylko nie że mam ładne oczy albo nogi. Słyszałam takie rzeczy sto razy, a poza tym nie sprzyja to dalszej konwersacji. Na taki komplement ja odpowiem: „Dziękuję”, a ty będziesz musiał dalej coś wymyślać.

Każda kobieta pragnie, żeby mężczyzna uważał ją za wyjątkową. Spróbuj dostrzec coś, co mnie rzeczywiście wyróżnia spośród innych kobiet i zapytaj o to. Na przykład, że świetnie tańczę, podoba ci się zestawienie koloru moich oczu i włosów. Że nikt nie jest tak ekstraubrany. Jesteśmy łase na komplementy, tak po prostu.

Nudne tematy

Oszczędź mi przechwałek. Nie pusz się, nie popisuj, nie opowiadaj, jaką masz świetną pracę i jaki jesteś ważny. Dla mnie to jest od razu sygnał, że masz poważne kompleksy. Jeżeli będę chciała znaleźć męża, sama zapytam, jak zarabiasz na życie. Na razie nie interesuje mnie twoja praca ani pozycja. Chcę wiedzieć, czy masz wyobraźnię, czy jesteś gotowy na coś niezwykłego. W żadnym wypadku nie chcę usłyszeć zdań:

 • Powiem ci, jak ja to widzę;
 • Zawsze nazywam rzeczy po imieniu;
 • Chyba cię nie nudzę...;
 • Muszę zatelefonować;
 • Według Heideggera...;
 • Ta knajpa nie jest już taka sama, jak kiedyś;
 • Czytałaś ten artykuł w...;
 • Słyszałaś ten dowcip?

Oczekuję... Nie ma stuprocentowo pewnych zdań, które mogłyby przełamać pierwsze lody i stworzyć obiecującą perspektyw ę zakończenia tego wieczoru. Pamiętaj tylko o jednym: w ciągu tych piętnastu minut nie musisz przygważdżać mnie swoją dominującą osobowością i rozległymi zainteresowaniami.

Daj mi szansę. Rozpocznij rozmowę, w taki sposób, żebym to ja mogła mówić. A ty po prostu poprzestań na zdawkowych, ale jakże mi potrzebnych:

 • To interesujące, nigdy w ten sposób nie myślałem.
 • Doskonale cię rozumiem.
 • Obserwowałem cię od momentu, jak tu weszłaś. Jest coś fascynującego w tym, jak się poruszasz.
 • Wiesz, jesteś fantastyczna.
 • To zabrzmi jak banał, ale nigdy i z nikim tak świetnie mi się nie rozmawiało.
 • Jestem zupełnie innego zdania niż ty. Nie daję ci gwarancji, że uda ci się mnie poderwać, ale z pewnością mamy większe szanse na kontynuację tej znajomości.
REKLAMA