[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.6

Uwodzenie: od pierwszego sms-a do randki

Zdobyłeś jej numer telefonu? Gratulacje. Ale to dopiero początek. Teraz rozpoczyna się etap telefonów, SMS-ów, e-maili. Trzeba to zręcznie rozegrać, żeby ją zaintrygować, ale nie spłoszyć. Jednym słowem – musisz się dobrze sprzedać. Skorzystaj z rad fachowców od sprzedaży. 

Od sms-a do randki

Przygotowanie  

Nastawienie. Jeżeli masz wątpliwości co do wartości swojej oferty, to jakim cudem zamierzasz przekonać do tego dziewczynę? Zanim wybierzesz jej numer, pomyśl pozytywnie o tym, co chcesz jej zaproponować. Sobotni wieczór w modnym klubie, w atrakcyjnym męskim towarzystwie. No przecież to jest ciekawa oferta! A w dodatku zamierzasz zrobić wszystko, żeby się dobrze bawiła.

Głos. Specjaliści od telemarketingu radzą: uśmiechnij się – to słychać w głosie i wzbudza to instynktowną sympatię słuchającego. Weź głęboki oddech i staraj się mówić trochę wolniej niż zazwyczaj – to sprawi, że Twój głos będzie wydawał się niższy.

REKLAMA

Prezentacja oferty

Przedstaw się. Nie zakładaj, że ona od razu będzie wiedziała, kto mówi. Nie pytaj: „Zgadnij, kto mówi”, bo jeszcze usłyszysz w odpowiedzi jakieś inne imię męskie i będzie głupio. Powiedz: „Witaj Agnieszko, mówi Adam Nowak, poznaliśmy się przedwczoraj w klubie X”.

Pytaj. „Zadawanie pytań jest kluczem do sukcesu” – mówi Tom Hopkins, autor „Sztuki sprzedawania”. Prezentując swoją ofertę, zastosuj technikę alternatywnego wyboru: „Masz czas w piątek wieczorem czy wolisz sobotę?”; „Wolisz kuchnię włoską czy meksykańską?”. Z jednej strony prezentujesz się jako facet, który ma plan, a z drugiej, ona ma wrażenie, że sama podjęła decyzję.

Pamiętaj. Wymieniaj jej imię jak najczęściej, to od razu nadaje rozmowie intymny klimat. Telefonując, koniecznie musisz dać do zrozumienia, że pamiętasz, co mówiła podczas waszego pierwszego spotkania: „Pamiętam, że nie lubisz zbyt głośnej muzyki, może pójdziemy do klubu Y, tam można porozmawiać”,

Potwierdź

Wyślij kilka SMS-ów między telefonem a spotkaniem. To wprowadzi ją w nastrój. Np.: „Nie mogę się doczekać”, „Za 23 godziny się zobaczymy”. Tylko nie przesadź - nie chcesz wypaść na desperata, który żyje tylko tym jednym spotkaniem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij