Uwodzenie kobiet: 5 ważnych umiejetności

Nie do końca jest tak, jak głoszą słowa słynnej piosenki, że z dziewczynami nigdy nie wie się... Owszem, są trudne i chimeryczne, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne. Jak choćby to, na co zwracają uwagę. Oto zestaw umiejętności, które doceni każda przedstawicielka płci pięknej.

Atrakcyjna kobieta shutterstock.com
fot. shutterstock.com Taniec od zawsze był idealnym sposobem poznawania kobiet. 

Zostań zwycięzcą

Co musisz wiedzieć: Zapisanie się do klubu tenisowego oznacza, że spotkasz mnóstwo zgrabnych, wysportowanych kobiet w krótkich spódniczkach. I możesz popisać się walecznością. Naukowcy z uniwersytetu w Teksasie dowodzą, że kobiety uważają mężczyzn nastawionych na rywalizację za bardziej seksownych. Nic dziwnego: facet, który umie walczyć, a zwłaszcza w eleganckim otoczeniu, czyli na korcie, jest obiecującym materiałem na partnera.

Idź za ciosem: Badacze z Uniwersytetu Stanowego w Georgii odkryli, że u mężczyzn grających w tenisa poziom testosteronu podnosi się w chwili wygranej. Tak więc z każdym wygranym setem stajesz się coraz atrakcyjniejszy. Oznacza to, niestety, że zanim wystąpisz publicznie, musisz wziąć trochę lekcji z trenerem.

I skoro już tam jesteś... Raport opublikowany w „British Journal of Sports Medicine” donosi, że u osób, które regularnie pocą się na korcie, podnosi się wydolność organizmu i znacznie obniża ryzyko chorób układu krążenia. Dodatkowo specyfika ruchu w tenisie wzmacnia układ szkieletowy, pozytywnie wpływając na gęstość kości. 

W to jej graj

Co musisz wiedzieć: Wygląda na to, że obłędne powodzenie u kobiet, jakie mają gwiazdy rocka, nie jest spowodowane ich rockandrollowym życiem i sławą „złych chłopaków”, jaką się cieszą, ale właśnie muzyką. Na szczęście, nawet jeżeli wyśmiali Cię podczas eliminacji do „Mam talent”, nadal możesz spokojnie korzystać z ciężkiej pracy utalentowanych ludzi.

Bilet na koncert utoruje Ci drogę do jej łóżka, szczególnie jeżeli utwory zawierają wyzwalające seksualne emocje basy. Jeżeli impreza przewiduje tańce, jeszcze lepiej – to ćwiczenia, które powodują doskonałe ukrwienie jej miednicy, a to wkrótce może wam się przydać.

Idź za ciosem: Sprawdź na jej i-podzie czy na facebooku, jaki jest jej ulubiony rodzaj muzyki. Jak wiadomo, najłatwiej nawiązać kontakt z kimś, z kim dzielimy upodobania. I nie bądź kołek na imprezach, daj się wyciągnąć do tańca. Z ankiet wynika, że faceci, którzy tańczą, mają o 70% większe szanse na zawarcie znajomości.

I skoro już tam jesteś... wczuj się w pozytywne wibracje. Neurolog prof. Daniel Levitin z uniwersytetu w Montrealu udowadnia, że podczas słuchania ulubionej muzyki wydziela się w mózgu dopamina, sprawiając, że czujesz się szczęśliwszy i pełen energii. 

Atrakcyjna kobieta shutterstock.com
fot. shutterstock.com Podczas następnej wizyty w galerii handlowej rozejrzyj się - wokół kręci się mnóstwo pięknych kobiet, które mają sporo czasu...

Doceń jej gust

Co musisz wiedzieć: Statystyczna kobieta spędza, według ankiet GE Money, ok. 100 godzin rocznie w sklepach z ubraniami i kosmetykami. Badania na uniwersytecie w Pensylwanii wykazały, że kobiety są szczególnie uwrażliwione na męskie zainteresowanie w trudnych chwilach.

Może tego nie rozumiesz, ale czas w przebieralniach to mordęga i emocjonalna huśtawka – od „Boże, wyglądam w tym masakrycznie grubo. Chcę się zabić!”, do „O! Super! W tym wyglądam bosko, szkoda, że mnie nikt nie widzi”. To doskonały moment, żeby zagadać, uśmiechnąć się z zachwytem, skomplementować i szybko zaprosić na kawę (Ty stawiasz, oczywiście).

Idź za ciosem: Jak zagadać? Poproś ją o radę, który sweter wybrać. Będzie zadowolona, że doceniasz jej gust, a poza tym natychmiast wzbudzisz w niej opiekuńcze uczucia. Tylko pamiętaj, że gdy już zaczniecie się spotykać, musisz ten sweter kilka razy założyć.

I skoro już tam jesteś... postaw na klasykę – każdy facet potrzebuje wełnianego swetra w doskonałym gatunku. Niech ona pomoże Ci wybrać między szarym a granatowym.

Posiej ziarno

Co musisz wiedzieć: Wielu seksuologów zwraca uwagę, że w kobiecych seksualnych fantazjach często przewija się motyw przyrodniczy – w sensie tarzania się na ziemi wśród liści (nierzadko z udziałem półnagiego, opalonego ogrodnika o mocnych dłoniach). Nie musisz dokonywać skomplikowanej analizy symboli sennych, by uznać, że centrum ogrodnicze jest dobrym miejscem, aby poznać kobiety, dla których zapach świeżej ziemi ma w sobie coś podniecającego.

Idź za ciosem: Zaproś ją na spacer do ogrodu botanicznego. Jeżeli się zgodzi oglądać z Tobą rośliny tropikalne, nie ma siły – musi być chociaż trochę zainteresowana. A Ty wtedy myk i zabierasz ją do pawilonu roślin tropikalnych. Faceci z uniwersytetu w Northumbria twierdzą, że wilgotność, temperatura i zapach roślin egzotycznych tworzą niezwykle afrodyzjakalną mieszankę.

I skoro już tam jesteś... odnajdź wewnętrzny spokój. Na uniwersytecie w Surrey wykazano, że samo przebywanie w otoczeniu roślin zielonych redukuje stres. Gdy wrócisz do pracy z tej randki, Twoja produktywność wzrośnie o 12%. O ile oczywiście od razu nie pójdziecie do Ciebie. 

Atrakcyjna kobieta shutterstock.com
fot. shutterstock.com  Nie musisz być od razy drugim Wojtkiem Modestem-Amaro. Po prostu opanuj do perfekcji kilka Twoich popisowych dań.

Nakarm jej zmysły

Co musisz wiedzieć: Z ankiety MH wynika niezbicie, że umiejętność gotowania znacznie podnosi Twoją atrakcyjność w oczach kobiet. I coś jest na rzeczy, bo niby dlaczego nagle tylu niewątpliwie męskich facetów prowadzi własne programy kulinarne i zostaje telewizyjnymi celebrytami? Mistrzostwo kuchenne daje Ci zdecydowaną przewagę nad kuchennymi niedorajdami. Niektórzy mówią nawet, że dobre danie równa się dobrej grze wstępnej (no, prawie).

Idź za ciosem: Zaproś ją na własnoręcznie przygotowaną kolację – mnóstwo wskazówek znajdziesz w naszym dziale Paliwo: www.menshealth.pl. Obserwuje Cię, jak z wprawą podrzucasz steki na patelni? Natychmiast zaproponuj drinka.

I skoro już tam jesteś... nie zawężaj swoich kulinarnych umiejętności tylko do popisowych kolacji. Własnoręcznie przygotowane dania pozwalają na pełną kontrolę nad ilością przyswajanych kalorii, tłuszczu i węglowodanów. Będziesz nie tylko zdrowszy, ale też zachowasz lepszą sylwetkę. 

Zobacz również:
REKLAMA