[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Uwodzenie - jej czas reakcji a Twoje szanse

Pięć minut spóźnienia na randkę, oznacza dla niej zupełnie coś innego niż dla Ciebie. Ale jej stosunek do czasu może być dla Ciebie ważnym komunikatem. Podpowiadamy, w jaki sposób za pomocą zegarka, odczytać czy zależy jej na tej znajomości.

uwodzenie, podryw Czas to nie tylko pieniądz - czas odgrywa też niebagatelną rolę w relacjach międzyludzkich i często zdradza prawdziwe intencje.

1. Odpowiedź na twojego e-maila zabiera jej...

Dobry znak: 24 godziny. Większość ludzi sprawdza swoją skrzynkę e-mailową przynajmniej raz dziennie. Odpowiedź w ciągu doby jest wyrazem dobrego wychowania, a także sygnałem, że adresat jest dla nas ważny.

Zły znak: 3 dni. Albo uznała, że musi dokładnie przemyśleć odpowiedź, bo sprawa jest istotna, albo uważa Cię za natręta i stara się dać Ci to do zrozumienia. Ale być może ona w ogóle rzadko zagląda do swojej skrzynki.

REKLAMA

Dobre wyjście. 75% naszych kontaktów internetowych przeniosło się na inne platformy. Na dobrą sprawę to głównie pracownicy biurowi śledzą na bieżąco zawartość swojej skrzynki. Być może ona spędza więcej czasu na Facebooku i znacznie łatwiej się z nią tam skontaktować.

Przeczytaj też: Udana randka - zwróć uwagę na detale

2. Jak bardzo spóźniła się na pierwszą randkę?

Dobry znak: 5-10 min. Kobieta na pierwszą randkę spóźnia się średnio 5-10 minut. Nie za dużo, ale tak, żebyś sobie nie pomyślał, że jej za bardzo zależy. Superpunktualne pojawienie się na randce sygnalizuje kobietę z zadaniowym podejściem do tematu.

Zły znak: ponad 25 min. Jeżeli spóźnia się pół godziny albo więcej, a w dodatku nie wysila się nawet na tyle, żeby wymyślić jakieś dobre usprawiedliwienie, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie interesujesz jej.

Dobre wyjście. Czekający facet, w napięciu wpatrujący się w drzwi lokalu, wygląda żałośnie. Weź ze sobą książkę, najlepiej dotyczącą Twojej pasji. Będziesz wyglądał na wyluzowanego, a w dodatku temat do rozmowy sam się pojawi.

3. Wytrzymuje Twoje spojrzenie przez...

Dobry znak: 5-10 s. Kontakt wzrokowy jest bardzo istotnym sygnałem świadczącym o relacji. Jeżeli ona patrzy Ci w oczy, gdy Ty mówisz, jest to oznaka jej zainteresowania. Jeżeli ona patrzy Ci w oczy, gdy sama mówi – to oznacza, że jest pewna siebie. Nie myl tego.

Zły znak: więcej niż 10 s. Możesz wierzyć albo nie, ale przesadnie długie wpatrywanie się w oczy nie jest przyjaznym sygnałem. Na ogół ma związek z postawą konfrontacyjną. Jeżeli zaczynasz czuć się niekomfortowo pod jej spojrzeniem, to być może ona ma pretensje do Ciebie z jakiegoś powodu.

Dobre wyjście. Pierwszym randkom najlepiej służą miejsca zaciszne. Hałaśliwe bary, kluby z dużą ilością rozpraszających uwagę monitorów nie sprzyjają intymności, chociaż pozwalają uniknąć niezręcznej ciszy. Ale zasada jest taka – im częstszy kontakt wzrokowy na początku, tym lepsze rokowania.

4. Żegna się przez...

Dobry znak: 3-5 min. Przeciąganie pożegnania dłużej niż od 3 do 5 minut to dobry znak. Ona jest naprawdę Tobą zainteresowana. Widzi potencjał i czeka, aby być może usłyszeć z Twojej strony jakieś deklaracje.

Zły znak: mniej niż 60 s. Szybka zrywka pod pretekstem jakiejś pilnej wieczornej pracy może oznaczać dwie rzeczy: albo udaje trudną do zdobycia, albo po prostu wynudziła się okropnie i ma dość.

Dobre wyjście. Poczekaj trochę, zanim zaprosisz ją na drugą randkę (dwa dni, nie dłużej). Niepewność i oczekiwanie to bardzo dobra przyprawa, która sprawi, że wydasz się jej bardziej atrakcyjny, a ostatnia randka bardziej interesująca.

Departament Związki/Seks MH radzi:

Gdy Twoja partnerka spóźnia się na spotkanie z Tobą, często ma to na celu demonstrację siły – jak wiadomo, ten kto przychodzi wcześniej, okazuje, że bardziej mu zależy. Postaraj się, aby nie zastała Cię czekającego przy stoliku z miną zbitego psa. Idąc na spotkanie, weź ze sobą książkę. Wysyłasz komunikat : „Potrafię sobie zorganizować czas i bez Ciebie, chociaż miło, że w końcu przyszłaś”.

MH 07/12

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij